Bandi radí

Jak pro tátu pořídit dokonalý oblek na svatbu ZDARMA?

Mnozí si pokládají otázku, jaké oblečení by měl mít otec nevěsty nebo ženicha na jejich svatbě. V tento slavnostní den jim na tom mimořádně záleží, čemuž se nelze divit. Jsou to naše milované osoby. Jak tedy obléknout tátu, aby vypadal na svatbě skvěle a jak pro něj získat dokonalé oblečení ZADARMO?

Ideální oblečení pro tátu na svatbu

S ohledem na český standard, kdy se svatby pořádají v období od dubna do října, je vhodné, aby měl otec na sobě nejen slušivé oblečení, ale také pohodlné a praktické. Proto je vhodné zvolit trojdílný oblek s vestou. Jedině s pánskou vestou z oblekové látky si totiž může táta po skončení oficiální části svatby sundat sako. Nejen, že se bude cítit pohodlně, navíc společenská vesta dokonale podtrhne důležitost jeho osoby.

Barvu obleku zvolte jakoukoliv tmavší. Například tmavě modrou, tmavě šedou a podobně. Pánské obleky v barvě světle šedé se taktéž nevylučují. Berte ovšem v potaz, že tmavý oblek muže zvýrazní a dodá mu na osobitosti. Na svatbě je více než důležité, aby v davu mužů bylo vždy jasné, kdo je ženich a kdo svatební host. Proto se raději vyhněte bílému nebo krémovému obleku. Tyto barvy jsou vhodné hlavně pro ženicha.

Podívejte se na širokou škálu pánských obleků značky BANDI, kde si vyberete nejen barvu obleku podle vašich představ, ale také střih, který tátovi padne na míru, aby se cítil na vaší svatbě pohodlně. Pro štíhlé postavy střihy slim, pro střední tailored a pro silnější muže comfort.

Tmavě modrý pánský oblek s vestou váš táta vynosí i k jiným příležitostem

Jak obléknout tátu na svatbu ZDARMA?

Navštivte s tátou vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI v doprovodu přátel nebo rodinných příslušníků. Pokud si čtyři z vás pořídí například oblek, ten nejdražší získáte zcela ZDARMA. Podívejte se na podmínky speciální AKCE 3 + 1 nejdražší ZDARMA.

Mohlo by vás zajímat