Bandi radí

Oblékněte se do školy stylově

Učitelé a profesoři vás nehodnotí jen v den zkoušek, ale přes celý rok. K tomu, abyste na ně působili jako pečliví studenti, vám pomůže i výběr správného oblečení. Spojte eleganci se stylem a oblékněte se dokonale. Příjemným bonusem pro vás může být i pozornost spolužaček, které jistě ocení, že máte smysl pro styl.

Ve volnočasovém saku budete vypadat stylově

Sako nemusí znamenat pouze formální oblek

V běžný školní den rozhodně nemusíte vypadat, jako kdybyste se chystali na ples nebo ke zkoušce. Pro tyto dny vám však skvěle poslouží volnočasové sako. Vyberte si stylové sako a získejte tak jedinečný kousek do vašeho šatníku, který vynosíte například také na rodinné oslavy nebo díky němu zaujmete slečnu na rande.

I s tričkem zabodujete

Základem je však výběr toho správného trika. Vyhněte se především extravagantním nápisům nebo obrázkům. Volte jednobarevné triko s kulatým nebo véčkovým výstřihem, které zkombinujete se svetrem, sakem, ale vynosíte ho i samostatně v kombinaci s kalhotami.

Vyměňte džíny za bavlněné kalhoty

Víte, že v bavlněných kalhotách budete nejen vypadat elegantněji, ale také se cítit pohodlněji? Decentní barvy, jako je klasická černá nebo módní tmavě modrá, snadno sladíte s trikem, košilí nebo sakem. Pokud chcete vsadit na stylovější outfit, můžete vyzkoušet i kalhoty výraznějších barev, například bordó. Prohlédněte si širokou nabídku pánských kalhot a vyberte si pro vás ty pravé.

Tip pro vás

Čekají vás důležité zkoušky? Ať už se chystáte k maturitě, státním či jiným zkouškám, nezapomeňte se správně obléknout. Přečtěte si, jaké oblečení zvolit ke zkouškám, abyste vypadali naučeně a získali si zkoušející na svou stranu.

Mohlo by vás zajímat