Aktuality

Chystáte se do tanečních? Oblékněte se dokonale, a navíc ušetřete až několik tisíc

Spousta mladých mužů se v tanečních obává, že s nimi žádná z přítomných slečen nebude chtít tančit. Jak se tomu dá předejít? Když se správně obléknete a budete působit jako rozený elegán, žádná vám neodolá. A naopak vám taneční partnerka odpustí, i když jí při tanci třeba nechtěně šlápnete na nohu. Podívejte se, v jakém oblečení uděláte ten nejlepší dojem a jak při jeho koupi navíc můžete ušetřit až 1.500 Kč.

Oblékněte se do tanečních dokonale a žádná slečna vám neodolá

Bez elegantního obleku se neobejdete

Podle pravidel společenské etikety jsou pro večerní příležitosti, mezi které se řadí i taneční, vhodné pouze tmavé obleky bez vzoru. Například oblek černý nebo tmavě modrý. Vždy záleží na podmínkách, které vyžaduje taneční mistr.

Ideální obleky do tanečních s exkluzivní slevou 1.500 Kč

Stačí, když si stáhnete a vytisknete slevový VOUCHER a přinesete jej do kterékoli prodejny Pánské obleky BANDI. Zde si s pomocí profesionálního týmu odborných poradců vyberete ideální oblek do tanečních. Pak už jen předložíte při placení voucher, občanský průkaz jako doklad, že vám nebylo více než 18 let, zaregistrujete se a sleva je vaše. Pozor, akce platí pouze od 2. 7. 2021 do 10. 8. 2021 a nelze ji kombinovat s jinými akcemi a slevami.

V obleku Marquez uděláte perfektní dojem

Ušetřete i za nákup košile

K elegantnímu obleku neodmyslitelně patří i stejně elegantní košile. Můžete vybrat bílou klasiku nebo světlé i tmavé odstíny módních barev, jako je například modrá nebo bordó. Doporučujeme vám pořídit si více barevných variant košil a střídat je na jednotlivé lekce. Nebudete tak působit, jako byste měli pouze jednu. Když si navíc koupíte čtyři košile u módní značky BANDI, dostanete tu čtvrtou, nejdražší, zcela ZDARMA. Podívejte se, jak využít jedinečnou akci 3 + 1 zdarma nejen na košile.

Doplňky, které dotáhnou váš vzhled k dokonalosti

Pečlivě vybraný oblek s košilí nezapomeňte doplnit také kravatou nebo motýlkem. Pro večerní příležitosti se hodí tmavé odstíny barev a slavnostní atmosféru podtrhne lesklý materiál. Pokud už máte taneční partnerku a víte, jakou bude mít barvu šatů, můžete se s ní pomocí doplňků perfektně sladit. Samozřejmostí je také černá obuv, která by měla být vždy dokonale vyčištěna. Skvělou volbou jsou také bílé rukavičky. Budete vypadat elegantně a kdyby se vám při tanci potily ruce, nebude to pro vaši partnerku nepříjemné.

Kde se do tanečních obléknete od hlavy až k patě a ušetříte?

Navštivte kteroukoli prodejnu Pánské obleky BANDI, kde pořídíte ideální oblek, košili, obuv i doplňky do tanečních. Profesionální tým odborných poradců vám s výběrem pomůže tak, abyste byli oblečeni správně a vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI.

Mohlo by vás zajímat