Doplňky

Elegantní pánské motýlky

S pánským motýlkem uděláte perfektní dojem na společenských událostech. Podtrhne váš slavnostní vzhled, ať už se chystáte například na svatbu, na ples nebo do divadla. Motýlek vás promění v dokonalého gentlemana také ve volném čase.

S elegantním motýlkem uděláte perfektní dojem ve společnosti i ve volném čase

Motýlky do společnosti i pro volný čas

Na společenské události můžete vybírat z desítek barevných modelů. Lesklé provedení se dokonale hodí k slavnostní atmosféře. Decentní vzor vám zase pomůže odlišit se od ostatních mužů a ve společnosti vyniknout. Ať už si vyberete lesklé či matné provedení a jednobarevné nebo se vzorem, jedná se také o skvělý způsob, jak se barevně sladit s partnerkou.

Pokud si potrpíte na elegantní vzhled také ve volném čase, doporučujeme vám zvolit motýlka se stylovým vzorem nebo moderního pleteného motýlka. Výborně ho zkombinujete se samotnou košilí i s volnočasovým sakem. Budete tak perfektně oblečeni například na posezení s přáteli nebo chvíle strávené s rodinou.

Motýlek perfektně oživí váš vzhled na společenských událostech
I ve volném čase zaujmete elegantním motýlkem

Klasické i SLIM provedení

Při výběru motýlku můžete vsadit na klasiku a zvolit motýlek v klasickém širším provedení. Pokud se rádi oblékáte ve stylu nejnovějších módních trendů, jistě oceníte zúžené SLIM provedení, které ještě více podtrhne váš moderní a stylový vzhled.

Motýlek v klasickém střihu dokonale podtrhne váš elegantní vzhled
Motýlek ve střihu SLIM vám přidá na stylu

Předvázaný nebo vázací motýlek

Chcete ušetřit čas a mít jistotu, že budete vypadat vždy dokonale? Pak je pro vás ideální volbou předvázaný motýlek. Ten jednoduše zapnete pomocí háčku na pásku a přizpůsobíte obvodu vašeho krku. Vázací motýlek ocení zase muži, kteří ho chtějí mít uvázaný přímo podle svého vkusu.

 

Prohlédněte si nabídku elegantních motýlků z pohodlí vašeho domova v e-shopu BandiVamos.cz. Pokud si chcete motýlek vyzkoušet i spolu s košilí a dalšími doplňky, navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám rád pomůže s výběrem motýlka i dalšího oblečení tak, abyste byli vždy oblečeni správně a vypadali dokonale. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Rady a tipy pro vás

Věděli jste, že pro předepsaný dress code Black Tie se nosí výhradně motýlek černé barvy? Přečtěte si, kam si vzít kravatu a kde se zase hodí motýlek.

Motýlek perfektně vynikne na elegantní košili. Prohlédněte si košile BANDI, se kterými uděláte perfektní dojem na společenských událostech i ve volném čase.

Mohlo by vás zajímat