Aktuality

Získejte 100.000 Kč za vaši svatební fotografii

Získejte 100.000 Kč za va...
Chcete se vydat na svatební cestu snů? Nebo si pořídit do domácnosti výbavu, po které jste vždy toužili? Pokud jste již měli nebo plánujete svatbu v roce 2018, využijte jedinečnou šanci získat 100.000 Kč a splnit si své sny.

Co pro to musíte udělat?


Pošlete nám svatební fotografie, které zachycují ženicha v obleku BANDI. Buď samotného, s nevěstou nebo svatebčany. Nejlepší fotografie bude odměněna částkou ve výši 100.000 Kč, kterou jistě uvítáte jako bonus do začátku vašeho společného manželského života.

Fotografie posílejte prostřednictvím webu www.svatba.bandi.cz nejpozději do 31. 10. 2018.


Ještě nemáte dokonalé oblečení pro ženicha?

Oblékněte se od hlavy až k patě ve vaší nejbližší značkové prodejně Pánské obleky BANDI. Podívejte se na vybrané kousky z nejnovější kolekce i exkluzivní slevy.


Ve stylovém modrém obleku Mattino jako ženich perfektně vyniknete

Pánský oblek BANDI, model...
Špičaté píkové klopy, ozdobné prošití přední strany saka a originální žíhaná struktura látky podtrhnou váš jedinečný vzhled. Mírně vyštíhlený střih TAILORED FIT se hodí nejen pro muže štíhlé a standardní postavy. Skvěle ho vynosí také muži s větším objemem přes stehna, v ramenou nebo v pase. Po svatbě oblek využijete například do práce nebo pro oslavy jubileí. Prohlédněte si další fotografie pánského obleku Mattino.Dokonalá volba pro svatby v horkých letních dnech – lněný oblek Tamion

Pánský oblek BANDI, model...
Prvotřídní modrá látka kombinující len a vlnu je lehká a příjemně prodyšná. Ve lněném obleku s vestou budete působit elegantním a výjimečným dojmem. Moderní vyštíhlený střih SLIM FIT doporučujeme mužům štíhlé a standardní postavy. Podívejte se, jak skvěle tento oblek využijete také do práce nebo ve volném čase.Chcete při nákupu svatebního obleku ušetřit?

Pánský oblek BANDI, model...
Pořiďte si tmavě modrý pánský oblek Fiodor pouze nyní za akční cenu 6.999 Kč. Ušetříte 2.000 Kč. V tomto jedinečném obleku z pololesklé látky zazáříte také na plese či oslavě jubilea. Pozor, akce platí jen do 4. 7. 2018.

Prohlédněte si další značkové obleky BANDI, díky kterým budete na svatbě zaručeně mužem číslo jedna.


Přijďte si obleky vyzkoušet do jedné z devíti značkových prodejen BANDI, kde vám odborní poradci rádi pomohou s výběrem tak, abyste se v obleku cítili skvěle a vypadali dokonale. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.


Tip navíc

Váš slavnostní vzhled na svatbě, plese a jiných společenských událostech skvěle podtrhnou manžetové knoflíčky. Myslete na to při výběru košile a volte košili s dvojitou, nebo univerzální manžetou, které se zapínají na manžetové knoflíčky.
 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...