Kariéra

Vedoucí prodejny Pánské obleky BANDI Brno

Zajímáte se o pánskou módu a chcete vést tým skutečných profesionálů? Zastáváte osobitý, proklientský až téměř rodinný přístup k zákazníkům? Značka Pánské obleky BANDI splní vaše očekávání!

Staňte se členem manažerského týmu obchodního oddělení a přispějte tak k dalšímu růstu společnosti, která je symbolem prvotřídní kvality, designu a jedinečného stylu.

Kdo jsme?

Česká módní značka Pánské obleky BANDI pomáhá mužům k úspěchu v práci, ve společnosti, při studiích i v osobním životě. V Česku a na Slovensku nakupují zákazníci ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI s výjimečným konceptem a zákaznickým servisem. Jejich počet se neustále zvyšuje a společně s nimi roste i společnost jako celek.

Koho hledáme?

  • Zkušeného a motivovaného manažera, který je schopen vést prodejnu k dosažení obchodních cílů, osobnost schopnou motivovat tým odborných poradců k dosažení plánu tržeb. Osobnost, která se umí samostatně rozhodovat a vyznačuje se proklienským přístupem, má silné organizační a komunikační schopnosti.
  • Kandidáta s ukončenou SŠ, řidičským průkazem sk. B a trestní bezúhonností.

Máte obavy, že se v pánské společenské módě dostatečně nevyznáte? Nevadí, vše vás naučíme. Pozor však, na pozici se neobejdete bez proaktivního přístupu, obchodního myšlení a odvahy nést zodpovědnost za výsledky.

Proč pracovat právě u nás?

  • Atraktivní finanční ohodnocení 45 000 ‍–‍ 65 000 Kč.
  • Nabízíme vám stabilní příjem v podobě férové fixní měsíční mzdy, a navíc vás odměníme za vaši práci velmi atraktivními bonusy.
  • Pro regeneraci a obnovu energie poskytujeme 25 dnů dovolené, 3 dny Sick days v roce jsou samozřejmostí.
  • O hardware si nemusíte dělat starosti, dáme vám kvalitní notebook a telefon iPhone.
  • Pro sportovce a milovníky wellness nabízíme dotovanou Multisport kartu.
  • Najdete u nás rodinnou atmosféru, kde je každý člen týmu ceněn a podporován.

Pokud chcete být součástí nadčasové módní značky a předním lídrem v oblasti pánských obleků v Česku a na Slovensku, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis prostřednictvím odpovědního formuláře ještě dnes.

Těšíme se na vás!

HR tým BANDI

Markéta Posselt

manažerka prodejny Pánské obleky BANDI

Jedním z hlavních důvodů, proč jsem si vybrala právě tuto firmu, je její stabilita a dlouholetá přítomnost na trhu. Dále mě oslovil přátelský a podpůrný kolektiv, který mi vždy ochotně pomůže a sdílí se mnou radost z dosažených úspěchů. Atmosféra na pracovišti je velmi příjemná a pohodová, což mi pomáhá cítit se dobře a plně se soustředit na svou práci. Jsem hrdá na výsledky, kterých společně dosahujeme a oceňuji, že naše úsilí je rychle vidět a je oceněno.

Vzhledem k flexibilní pracovní době od pondělí do pátku mám možnost si efektivně rozvrhnout své pracovní dny tak, abych stíhala jak pracovní úkoly, tak i významné osobní záležitosti během týdne. Díky samostatnému fungování a vedení svého týmu mám možnost pracovat vlastním tempem a stylu, přičemž se snažíme společně dosáhnout kvalitních výsledků. Svému týmu poskytuji potřebnou podporu a směřování, abychom efektivně spolupracovali a dosahovali našich cílů. Díky těmto prvkům je můj pracovní den dynamický, plný výzev a příležitostí pro osobní i profesionální růst.

Mám to štěstí pracovat pod vedením týmu nadřízených, na které se mohu vždy spolehnout a s důvěrou se na ně obrátit. Jsou pro mě oporou v jakékoliv situaci a vždy ochotni poskytnout podporu a pomoc, když je to potřeba. Jejich ochota je pro mě cenná a vytváří prostředí, ve kterém se cítím podporována a motivována k dosahování svých profesních cílů.

    Mohlo by vás zajímat