Aktuality

Oblékněte se do práce správně a získejte si větší respekt

Pokud chcete být v práci úspěšní, je důležité, aby vás lidé respektovali. A to jak v případě obchodních partnerů, tak i nadřízených nebo kolegů. Jestliže vás budou vnímat jako profesionála, který své práci rozumí, budete mít blíže například k uzavření obchodu nebo vyšším prémiím. I úředníkovi může k získání respektu v práci pomoci správná volba oblečení. Základem úspěchu je dokonalý oblek do zaměstnání a pak samozřejmě vaše znalosti a dovednosti.

Podívejte se na exkluzivní obleky z nové kolekce, které dokonale podtrhnou váš profesionální vzhled.

Získejte si v práci respekt

Tmavě modrá a tmavě šedá elegance

Obleky v tmavě modré nebo tmavě šedé barvě jsou do práce ideální volbou. Můžete je doplnit elegantní černou i oblíbenou hnědou obuví. Tmavé obleky navíc skvěle využijete i pro společenské události, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy jubileí.

Tmavě modrý oblek Fiuggi

Oblek Fiuggi skvěle oživí váš pracovní šatník. Jeho originální jemná textura látky podtrhne váš osobitý vzhled. Navíc v něm budete působit mužně a uděláte perfektní dojem. Mírně vyštíhlený střih obleku ocení muži se standardní postavou, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.
Ve tmavě modrém obleku Fiuggi zapůsobíte dokonalým dojmem nejen v práci

Tmavě šedý oblek Delvio

Tmavě šedá látka propletená světle šedým vláknem perfektně oživí váš profesionální vzhled. Můžete si být jisti, že pokud pracujete na úřadu, tak vám oblek dodá na respektu. S mírně vyštíhleným střihem skvěle ladí zešikmené kapsy saka, které pomohou opticky zeštíhlit vaši postavu.
Pánský oblek Delvio vynosíte do práce i na společenské události

Decentní vzor dodá vašemu vzhledu na jedinečnosti

Pokud si potrpíte na jedinečný vzhled, pořiďte si pánský oblek s decentním vzorem. Budete v něm vypadat elegantně a jemný vzor vám dodá na osobitosti. Vkusně se odlišíte od ostatních kolegů a uděláte perfektní dojem.

Tmavě modrý károvaný oblek Bovies

Hledáte originální oblek, který vám přidá na osobitosti? Vsaďte na károvaný oblek Bovies, který je navíc ušitý z kvalitní vlny. Budete se tak v něm cítit pohodlně během celého dne stráveného v kanceláři nebo na obchodním jednání.
Károvaný oblek Bovies vám přidá na osobitosti v kanceláři i na pracovní schůzce

Tip pro vás

Věděli jste, že pro první obchodní jednání je důležité volit vždy bílou košili? V bílé košili budete na obchodního partnera podvědomě působit tak, že jste pořádní a čistotní. Pomůže vám to k tomu, aby vás i vaši firmu vnímal jako spolehlivou. Tím si zvýšíte šance na uzavření obchodu. Proč naopak není vhodné chodit do práce každý den v bílé košili, si přečtěte v článku Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch.

Podívejte se na elegantní košile BANDI, které jsou do práce ideální volbou.

Mohlo by vás zajímat