Obleky

Modrý kombinovatelný oblek COMFORT FIT Verdio

Zaujměte vaše blízké prémiovým oblekem

Chtěli byste oblek vhodný do práce i na společenské události? Model Verdio vás potěší svou univerzálností. Můžete si jej vzít na denní i večerní společenské události, od svatby, přes divadlo až po obchodní jednání. Prémiový materiál s vysokým podílem vlny vám nabídne nadstandardní pohodlí a vy se tak budete cítit příjemně po celý den.

Ideální oblek do práce i společnosti

Výhody kombinovatelného obleku

Kombinovatelný oblek znamená, že si zvolíte zvlášť velikost saka a kalhot. Můžete si tak být jistí, že vám oblek padne jako šitý na míru. Oceníte také zešikmený střih kapes, který vám opticky zúží postavu.

Elegantní design

Oblek je hladký, bez vzoru, tudíž je vhodný i pro formální společenské události. Zdobné jsou pouze žíhané knoflíčky a stylový odznáček v klopě, kterými uděláte na okolí perfektní dojem.

Nadstandardní pohodlí při sezení i při tanci

Střih COMFORT FIT je ideální pro muže silnější postavy, kteří potřebují větší volnost v oblasti břicha, hrudníku a stehen. V obleku se tak budete cítit stejně svobodně, jako byste ho na sobě ani neměli.
Materiál tvoří z 50 % vlna. Díky ní oblek získává jedinečné tepelné vlastnosti. V zimě vás udrží v teple a v létě vás naopak příjemně ochladí. Kombinace dalších materiálů zajišťuje, že se oblek nekrčí. Je tak odolný a vydrží vám po dlouhá léta jako nový. Podšívku tvoří z 46 % viskóza, která se postará o to, aby vám v obleku bylo příjemně i v letních dnech.

Prémiový oblek COMFORT FIT Verdio je tvořen pánským sakem, které pořídíte za 6.999 Kč a pánskými kalhotami v ceně 3.979 Kč.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Jdete na svatbu za svědka? Podívejte se, jak se na takovou událost obléknout.

Mohlo by vás zajímat