Obleky

Pánský oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit

Vítejte v luxusním světě nového vlněného obleku BANDI Christello Antracit, který osloví muže s náročným vkusem a touhou oblékat se stylově. Oblek v elegantním odstínu antracitu představuje osvěžující alternativu k tradičním modrým a černým modelům do zaměstnání i pro všechny společenské příležitosti.

Oblek pro úspěšné muže

V současnosti jsou šedé obleky v pracovním prostředí ve velké oblibě – zdůrazňují u mužů jejich profesionalitu a dodávají jejich vzhledu přirozenou autoritu a sebevědomí. A přesně to se od vás každý den v zaměstnání očekává.

Dvoudílný pánský oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit
Dvoudílný pánský oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit zdůrazní váš profesionální vzhled

Model BANDI Christello je vhodný pro muže, kteří chodí v obleku pravidelně do kanceláře a vyhovuje také potřebám vysoce postavených profesionálů. Svou elegancí a důrazem zapůsobíte na své kolegy, důležité klienty i partnery na obchodním jednání nebo pracovním obědě.

Pánský oblek BANDI Christello s bílou košilí a pruhovanou kravatou jako dokonalý outfit do zaměstnání

Stylový outfit pro denní slavnosti

Chystáte se na svatbu, křtiny nebo rodinnou oslavu? Stačí vybrat správnou košili, kravatu a další vhodné módní doplňky. V luxusním modelu BANDI Christello uděláte skvělý dojem na každé společenské události během dne. K dokonalosti svůj slavnostní outfit dovedete rafinovaným barevným akcentem v podobě kapesníčku.

Dvoudílný pánský oblek BANDI Christello Antracit jako ukázka sofistikovaného slavnostního outfitu

Usnadněte si cestu k úspěchu

Oblek doporučujeme nejen profesionálům, ale také mladým mužům k maturitě nebo ke zkouškám na vysoké škole. Volba vhodného oblečení je při závěrečném zhodnocení vašich studijních znalostí nesmírně důležitá. Přečtěte si proč tomu tak je a jak se správně obléknout ke zkouškám, abyste uspěli.

Pánský oblek BANDI Christello Antracit, Tailored Fit
Detail luxusní vlněné látky s přírodní texturou obleku BANDI Christello Antracit

Luxus, elegance a pohodlí pro vás

Návrháři značky BANDI vytvářejí obleky na míru vašim potřebám. Tomu odpovídá také volba prvotřídního materiálu i dokonalé zpracování. Luxusní model Christello v oblíbeném střihu Tailored Fit je ušitý z prémiové vlněné látky s přírodní strukturou a podšívky s měďnatým vláknem. Obleku zajišťují dokonalou eleganci a maximální komfort.

Cena obleku BANDI Christello Antracit, Tailored Fit je 13.499 Kč. K mnoha nesporným výhodám šedého obleku patří to, že můžete nosit černé i hnědé kožené doplňky a společenskou obuv.


K obleku doporučujeme

Doplňte svůj oblek BANDI Christello stylovou pánskou vestou Marlone Antracit ze stejného materiálu. Vašemu outfitu tak přidáte ještě extra dávku elegance a šarmu. Navíc si v méně formálním prostředí a ve vhodné chvíli můžete odložit sako pro větší pohodlí. Vestu skvěle využijete k obleku do zaměstnání, na společenské události i pro volný čas.

Stylová vesta BANDI Marlone Antracit je elegantní i praktický doplněk dokonalého outfitu do zaměstnání i do společnosti

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V každé značkové prodejně BANDI je krejčovská dílna a odborná pánská krejčová, která je vám k dispozici. Ta přímo na míru vaší postavy dokonale upraví vybrané oblečení. Podívejte se na podmínky akce úpravy pánských obleků zdarma a ušetřete.

Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.


Navštivte značkovou prodejnu BANDI

Přijďte do nejbližší značkové prodejny BANDI. Při šálku lahodné kávy, sklenky vychlazeného vína nebo jiného osvěžujícího nápoje vám odborní poradci pomohou vybrat tu správnou velikost společenského obleku nebo volnočasového saka, elegantní košile, stylové vesty, kožené obuvi i všech módních doplňků.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.


Nakupujte pohodlně v e-shopu

Nakupujte z pohodlí svého domova a šetřete svůj čas. Prohlédněte si nabídku elegantních pánských košil, bavlněných svetrů a roláků nebo stylových módních doplňků v e-shopu BandiVamos.cz. Vše vám rádi doručíme až k vašim dveřím.

Mohlo by vás zajímat