Obleky

Pánský oblek BANDI, Ergano, Tailored Fit

Vzor materiálu, který nikdy nevyjde z módy. Legendární a tolik oblíbené káro. Pánský oblek BANDI, Ergano, Tailored Fit nechá vyniknout vaši osobnost, ať už se budete chystat do zaměstnání či na oslavnou událost, jako jsou svatby, oslavy jubilea či plesy. 

Díky své barvě a vzoru je oblek vhodný pro využití jak v zimním tak i v letním období. Doporučujeme jako ideální model pro jakoukoliv denní nebo večerní událost.

Vlněný oblek pro každou příležitost

Pánský oblek BANDI Ergano je navržen ve střihu Tailored Fit. Tento střih ocení muži štíhlé a standardní postavy, kteří si rádi dopřejí pohodlí a volnost v pohybu.

Materiál s vyšším podílem vlny je vhodný pro každodenní nošení. V létě jistě oceníte jeho prodyšnost. Při chladnějším počasí naopak materiál udržuje teplotu.  

Pánský oblek BANDI Ergano pořídíte za 13.299 Kč.

Pánská vesta vytvoří jiný outfit

Elegantní oblek BANDI Ergano doporučujeme doplnit o stylovou pánskou vestu BANDI Eligio ze stejného materiálu. Díky tomu, že použitá károvaná látka má v sobě rozličné barevné tóny, můžete vestu lehce kombinovat s dalšími obleky. Vytvoříte si tak svůj outfit v originálním stylu.

Tento model pánské vesty zkombinujete také s s dalšími modely volnočasových kalhot a košil. Správnými doplňky vytvoříte mnoho různých outfitů od velmi slavnostního až po ležérní volnočasový. 

Pánský oblek BANDI, model Ergano

Cena pánské vesty Eligio je 3.699 Kč.

Původní cena: 3.699 Kč
Nová výprodejová cena: 2.219 Kč
Ušetříte: 1.480 Kč
Akce platí pouze do 30. 4. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě potřeby je vám k dispozici odborná krejčová, která váš vybraný oblek poupraví na míru tak, abyste vypadali skvěle.

Tip navíc

Věděli jste, že u BANDI můžete získat krejčovskou úpravu obleku na míru zcela zdarma? Přečtěte si, co je potřeba udělat, abyste mohli využít AKCI ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

Mohlo by vás zajímat