Obleky

Pánský smoking SLIM Capo Black

Pro významné slavnostní události

Luxusní pánský smoking Capo Black dodá vašemu vzhledu na exkluzivitě. Smoking doporučujeme na formální slavnostní události konané po 18. hodině a pro akce, kde je předepsán dress code black tie. Perfektně se hodí například na galavečery, předávání cen, slavnostní večeře, zahajování festivalů, divadelní premiéry, opery, plesy, svatby a jiné významné příležitosti. Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomáhá opticky tvarovat postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.

Pánský smoking – udělejte perfektní dojem ve společnosti

Exkluzivní vzhled pravého gentlemana

Pánský smoking je ušitý z velmi kvalitní černé látky. Šálové klopy jsou z luxusního lesklého materiálu, stejně jako kapsička a lampasy na kalhotách. Smoking přesně splňuje pravidla společenské etikety, která platí pro dress code black tie. Díky tomu v něm neuděláte chybu a váš vzhled bude dokonalý.

Jedinečné módní detaily, jako jsou knoflíky potažené lesklou látkou, podtrhují exkluzivní vzhled smokingu. Luxusní lesklý materiál zdobí i kapsy saka. Matný design smokingu v kombinaci s lesklými prvky vám zaručí, že budete vypadat skvěle a uděláte perfektní dojem. Sako s jedním rozparkem a zapínáním na jeden knoflík umocní váš elegantní vzhled.

Smokingové kalhoty zdobí na vnějších stranách nohavic typické lesklé lampasy. Ty dokonale ladí s dalšími designovými prvky celého kompletu. Přestože jsou kalhoty ve střihu SLIM, dbali návrháři od BANDI na to, aby byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Díky tomu se v nich budete cítit příjemně a pohodlně.

Pánský smoking Capo Black – outfit s černým motýlkem
Martin Stránský doporučuje pánský smoking Capo Black

Materiál smokingu Capo Black

Exkluzivní materiál smokingu Capo Black tvoří důmyslná kombinace prvotřídních vláken. Díky nim se látka nekrčí a zachovává si prodyšnost. Váš vzhled tak bude dokonalý po celý večer.

Pánský smoking Capo Black – outfit s červeným motýlkem
Pánský smoking Capo Black – outfit s modrým motýlkem

Cena pánského smokingu BANDI, model SLIM Capo Black je 10.449 Kč a jedná se o luxusní záležitost. Cena zahrnuje kompletní smoking, tedy smokingové sako i kalhoty.

Přijďte si smoking vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správnou velikost, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Hodí se smoking na svatbu? Ano, ovšem pouze ve výjimečných případech. Přečtěte si více v článku Black tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Víte, že smoking využijete i v rámci dress codů black tie optional a creative black tie? Více se o tom dozvíte v článku Víte, jak a kam nosit smoking?

Mohlo by vás zajímat