Obleky

Pánský smoking SLIM Capo Black

Pro významné slavnostní události

Luxusní pánský smoking Capo Black dodá vašemu vzhledu na exkluzivitě. Smoking doporučujeme na formální slavnostní události konané po 18. hodině a pro akce, kde je předepsán dress code black tie. Perfektně se hodí například na galavečery, předávání cen, slavnostní večeře, zahajování festivalů, divadelní premiéry, opery, plesy, svatby a jiné významné příležitosti. Smoking je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih pomáhá opticky tvarovat postavu, takže budete vypadat mužně a elegantně.

Pánský smoking – udělejte perfektní dojem ve společnosti
Pánský smoking – udělejte perfektní dojem ve společnosti

Exkluzivní vzhled pravého gentlemana

Pánský smoking je ušitý z velmi kvalitní černé látky. Šálové klopy jsou z luxusního lesklého materiálu, stejně jako kapsička a lampasy na kalhotách. Smoking přesně splňuje pravidla společenské etikety, která platí pro dress code black tie. Díky tomu v něm neuděláte chybu a váš vzhled bude dokonalý.

Jedinečné módní detaily, jako jsou knoflíky potažené lesklou látkou, podtrhují exkluzivní vzhled smokingu. Luxusní lesklý materiál zdobí i kapsy saka. Matný design smokingu v kombinaci s lesklými prvky vám zaručí, že budete vypadat skvěle a uděláte perfektní dojem. Sako s jedním rozparkem a zapínáním na jeden knoflík umocní váš elegantní vzhled.

Smokingové kalhoty zdobí na vnějších stranách nohavic typické lesklé lampasy. Ty dokonale ladí s dalšími designovými prvky celého kompletu. Přestože jsou kalhoty ve střihu SLIM, dbali návrháři od BANDI na to, aby byly pohodlné a neomezovaly vás v pohybu. Díky tomu se v nich budete cítit příjemně a pohodlně.

Pánský smoking Capo Black – outfit s černým motýlkem
Pánský smoking Capo Black – outfit s černým motýlkem
Martin Stránský doporučuje pánský smoking Capo Black
Martin Stránský doporučuje pánský smoking Capo Black

Materiál smokingu Capo Black

Exkluzivní materiál tvoří 35 % vlny, 45 % polyesteru a 20 % viskózy. Díky tomuto unikátnímu složení se vám smoking nebude krčit, takže váš vzhled zůstane dokonalý po celý večer.

Pánský smoking Capo Black – outfit s červeným motýlkem
Pánský smoking Capo Black – outfit s červeným motýlkem
Pánský smoking Capo Black – outfit s modrým motýlkem
Pánský smoking Capo Black – outfit s modrým motýlkem

Cena pánského smokingu BANDI, model SLIM Capo Black je 9.499 Kč a jedná se o luxusní záležitost. Cena zahrnuje kompletní smoking, tedy smokingové sako i kalhoty.

Původní cena smokingu: 9.499 Kč
Nová akční cena: 7.999 Kč
Ušetříte: 1.500 Kč

Pozor! Akce platí pouze do 7. 1. 2021.

Přijďte si smoking vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten správnou velikost, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Rady a tipy

Hodí se smoking na svatbu? Ano, ovšem pouze ve výjimečných případech. Přečtěte si více v článku Black tie: Kdy nosit smoking a co si k němu obléknout, abyste neporušili pravidla dress codu.

Víte, že smoking využijete i v rámci dress codů black tie optional a creative black tie? Více se o tom dozvíte v článku Víte, jak a kam nosit smoking?

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

i
Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.