Obleky

Tmavě modrý kombinovatelný pánský oblek SLIM FIT Verdio

Hladký oblek pro téměř každou příležitost

Sháníte stylový oblek do práce i do společnosti? Pak je pro vás kombinovatelný oblek Verdio jasnou volbou. Skvěle se hodí na ples, do tanečních i ke státnicím. Látka je hladká bez žádného rušivého vzoru. Díky tomu je oblek ideální pro formální společenské události. Jediným ozdobným prvkem zůstávají žíhané knoflíčky a odznáček v klopě.

Outfit s černým oblekem, červenou košilí a vzorovanou kravatou
Oblek Verdio vynosíte do práce i společnosti

Padne vám jako ulitý

Oblek je ušitý ve vyštíhleném střihu SLIM FIT, který ocení především muži štíhlé a standardní postavy. Zúžení v oblasti pasu u nich totiž zvýrazní mužné rysy. Obrovskou výhodou tohoto obleku je možnost kombinovat různé velikosti saka, vesty a kalhot. Oblek tedy vynosí i muži s nekonfekčními postavami. Sako má klasickou klopu a rukávy ozdobené čtyřmi překládanými žíhanými knoflíčky.

V létě chladí, v zimě hřeje

Oblek je ušitý z materiálu, jehož 50 % tvoří vlna. Ta dodává obleku vynikající tepelné vlastnosti. V zimě vás oblek zahřeje a v létě ochladí. Můžete ho tak nosit po celý rok. Správný poměr dalších materiálů zajišťuje, že se látka nemačká. Díky tomu budete v obleku vypadat vždy elegantně a upraveně. Látka je navíc velmi příjemná na dotek.

Při koupi pánského prémiového obleku SLIM FIT Verdio tedy získáte sako, vestu i kalhoty. Pánské sako stojí 6.999 Kč, vesta je k dostání za 3.859 Kč a kalhoty za 3.979 Kč.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Hodláte vyrazit na svatbu? Podívejte se na nejčastější chyby při výběru oblečení pro ženicha a vyvarujte se těchto častých omylů.

Mohlo by vás zajímat