Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Verdio

Zkombinujte si oblek dle vlastních představ

Hodil by se vám přesně padnoucí oblek na společenské události, jako jsou ples, svatba, divadlo či oslavy jubilea, a nemáte právě konfekční postavu? Kombinovatelný oblek Verdio je právě pro vás. Sami si můžete zkombinovat potřebnou velikost saka, kalhot i vesty tak, abyste se v něm cítili komfortně a vypadali jako James Bond.

Příklad outfitu na ples s tmavým oblekem, košilí a kravatou
Oblek Verdio vynosíte na všechny společenské i pracovní příležitosti

Neuvěřitelně pohodlný pro jakoukoliv příležitost

Oblek je vyrobený z matného materiálu s hladkou vazbou. Střih TAILORED FIT je často vyhledávaný především muži štíhlé postavy, kteří preferují volnost pohybu. Stylový odznáček BANDI v klopě saka, jemné žíhané knoflíky a šikmo vsazené kapsy rozhodně podtrhnou váš stylový vzhled. Tmavě modrý oblek se vám bude hodit nejen na společenské akce, ale i ke zkouškám, pohovorům a do práce.

Prodyšný materiál vás nenechá na holičkách

Oblek je ušitý z látky, která vám umožní ho nosit celoročně. Díky 50% zastoupení vlny vás látka v zimě dostatečně zahřeje a v létě naopak ochladí. Látka je díky vlně také prodyšná a velmi příjemná na dotek. Pečlivě vyvážená kombinace ostatních materiálů má zásluhu na tom, že se vám oblek nepomačká. Vy tak budete vždy vypadat elegantně a upraveně. Vestička obleku má i zadní díl ušitý z oblekové látky. To vám v parných dnech dává možnost sako odložit a zůstat dokonalým elegánem.

Prémiový oblek TAILORED FIT Verdio je tvořen pánským sakem, které pořídíte za 6.999 Kč, pánskými kalhotami v ceně 3.979 Kč a pánskou vestou v ceně 3.859 Kč.


Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chystáte se do společnosti a uvažujete nad doplněním vašeho outfitu originálním motýlkem? Podívejte se na jednoduchý návod, jak a kam nosit motýlka.

Mohlo by vás zajímat