Obleky

Tmavě šedý pánský oblek TAILORED FIT Horacio

Oblek pro každodenní nošení

Hledáte oblek, který si vezmete jak na svatbu, tak i do zaměstnání? Pro tyto příležitosti a mnohé další je jako stvořený oblek Horacio. Tmavě šedá barva obleku zaujme jak v práci, tak i na společenských událostech. Látka má navíc originální texturu, jež podtrhne decentní vzhled obleku.

Elegantní oblek Horacio pro každodenní nošení

Střih zdůrazní mužné rysy

Oblek se vyrábí ve střihu TAILORED FIT, který se perfektně hodí pro muže štíhlé a standardní postavy. Designové prvky jako zúžené klopy nebo šikmé kapsy vás opticky zúží. Vyniknou tak vaše mužné rysy.

Materiál jako stvořený pro každodenní nošení

Módní návrhářka Dagmar Zbořilová si k výrobě obleku Horacio zvolila vyvážený poměr kvalitních materiálů. Oblek je na dotek velmi příjemný, ale zároveň také pevný a vzdušný. To oceníte především během teplejších dní, kdy se nebudete pod oblekem zbytečně potit.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Horacio je 10.999 Kč a jde o tmavě šedý oblek, který si oblečete jak do divadla, tak i do práce.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli prodejny BANDI. Profesionální tým odborných poradců vám ochotně pomůže vybrat přesně padnoucí outfit, ve kterém vždy uděláte perfektní dojem. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší značková prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Hodláte svůj vzhled ještě více vyšperkovat? Podívejte se na elegantní vesty BANDI. Když máte oblečenou vestu, je to jediný okamžik, kdy si můžete ve společnosti odložit sako.

Mohlo by vás zajímat