Aktuality

Podpořte váš business správným oblečením

Mnoho mužů si myslí, že k dosažení pracovních úspěchů jim stačí kvalitní znalosti a dovednosti. To však nemusí být pravda. Nedílnou součástí úspěchu v zaměstnání či v podnikání je také respekt. A to jak v případě obchodních partnerů, tak i nadřízených nebo kolegů. Jak si respekt získat? Základem je správná volba oblečení.

Není důležité, zda jste manažer nebo úředník. V obou případech dáváte svým oblečením najevo, že jste profesionál, který své práci rozumí a bere ji vážně. Ne nadarmo se říká, že šaty dělají člověka. Správně zvoleným outfitem můžete být o krok blíže uzavření obchodu nebo vyšším prémiím.

Všimli jste si, že se lidé chovají k nevhodně oblečeným úředníkům jinak? Přečtěte si, proč až 86 % úředníků trpí nedostatkem respektu u lidí.

Podívejte se na nové značkové modely BANDI, které dokonale podtrhnou váš profesionální vzhled.

Získejte si v práci respekt
Získejte si v práci respekt vhodným oblekem

Tmavě modrá a tmavě šedá elegance

Obleky v tmavě modré nebo tmavě šedé barvě jsou do práce ideální volbou. Můžete je doplnit elegantní černou i oblíbenou hnědou obuví. Tmavé obleky navíc skvěle využijete i pro společenské události, jako jsou svatby, plesy nebo oslavy jubileí.

Tmavě modrý oblek Diavalo

Oblek Diavalo skvěle oživí váš pracovní šatník. Jeho originální jemná textura látky podtrhne váš osobitý vzhled. Navíc v něm budete působit mužně a uděláte perfektní dojem. Mírně vyštíhlený střih obleku ocení muži se standardní postavou, kteří si potrpí na větší volnost v pohybu.

V tmavě modrém obleku Diavalo zapůsobíte nejen v práci
V tmavě modrém obleku Diavalo zapůsobíte nejen v práci

Tmavě modrý oblek Calabro

Hledáte originální oblek, který vám přidá na osobitosti? Vsaďte na elegantní tmavě modrý oblek Calabro, který je navíc ušitý z kvalitní bavlny. Budete se tak v něm cítit pohodlně během celého dne stráveného v kanceláři nebo na obchodním jednání.

Tmavě modrý oblek Calabro - perfektní volba pro denní i večerní událost
Tmavě modrý oblek Calabro se hodí do zaměstnání i na společenské události

Tip pro vás

Věděli jste, že pro první obchodní jednání je důležité volit vždy bílou košili? V bílé košili budete na obchodního partnera podvědomě působit jako člověk, který o sebe dbá a má smysl pro pořádek. Tento dojem se může přenést i na vaši firmu, kterou může obchodní partner začít vnímat jako spolehlivou. Tím si automaticky zvýšíte šance na uzavření obchodu. Proč naopak není vhodné chodit do práce každý den v bílé košili, si přečtěte v článku Špatný výběr košile může ohrozit váš úspěch.

Podívejte se na elegantní košile BANDI, které jsou do práce ideální volbou.

Mohlo by vás zajímat