Jak vybrat kravatu?

Jak vybrat kravatu?

Manažer v outfitu od BAND...

Výběr kravaty pro určitou událost je stejně důležitý jako výběr pánského obleku samotného. Kravata by měla ladit s barvou košile. V případě, že oblékáme bílou košili, je výběr kravaty jednodušší.

Ovšem i u bílé košile existují zásady správného výběru kravaty. Např. u manažera je rozdíl v tom, zda bude celý den v práci a bude se pohybovat pouze v prostředí svého pracovního kolektivu nebo má v ten den obchodní jednání s klientem. Jak tedy na to?

Příklady použití kravaty

- manažer při jednání s klientem na obchodním jednání používá výhradně kravatu červenou, spolu s bílou košilí. V zimě používáme tmavší barvy, v létě pak barvy světlejší. V pracovním prostředí svého kolektivu může být barva a vzor kravaty jakýkoliv. A doporučujeme měnit denně barvy. Pozor! I když si nakoupíte deset bílých košil a budete nosit každý den čistou a jinou, i tak budete působit v kolektivu, že máte jen jednu, že ji neperete, a že nejste čistotní.

- student k maturitním zkouškám použije kravatu nejlépe světlé barvy s proužkem nebo bez. Doporučujeme světle modrou, světle růžovou, světle fialovou nebo světle zelenou. Nejlépe k bílé košili.

- ženich má při svatbě možnosti neomezené. Doporučujeme barvy veselé nebo decentní s proužkem. Možný je proužek s leskem. Nejlépe však kravatu svatební nebo anglickou kravatu - regatu v kombinaci se svatební vestou.

- účastník pohřbu použije pouze kravatu černou nebo tmavě šedou s černými proužky nebo vzory.

- mladý muž na párty si oblékne kravatu pestrou, jednobarevnou v kontrastu s barvou košile. Nejlépe RETRO SLIM kravatu.

 

Doporučení

Přečtěte si také informace o kravatových uzlech a jejich vhodném použití při různých událostech.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...