Aktuality

Májový bonus pro opravdové milovníky módy – využijte právě teď svou odměnu 2.000 Kč na další nákup

Získali jste v průběhu května exkluzivní Májový bonus 2.000 Kč na další nákup pánského oblečení a doplňků BANDI? Nezapomeňte, že Váš bonus je platný přesně dva měsíce od data jeho získání. Přijďte jej co nejdříve uplatnit do kterékoliv kamenné prodejny Pánské obleky BANDI a vyberte si z široké nabídky nových značkových kousků na každou příležitost.

Oblékněte se stylově a ušetřete tisíce korun.

Pořídit si nové oblečení můžete velmi výhodně s Májovým bonusem 2.000 Kč

POZOR:
Nabídka bonusové odměny 2.000 Kč na další nákup platí dva měsíce od data vydání karty v měsíci květnu, maximálně tedy do 31. 7. 2024. Například ten, kdo bonusovou kartu získal již 1. 5. 2024, může svůj bonus uplatnit pouze do dvou měsíců od jejího vydání, tedy jen do 1. 7. 2024.

Akci a částku 2.000 Kč využijte třeba pro nákup luxusního pánského obleku, elegantní společenské košile, volnočasového saka nebo stylového koženého opasku. 


Májový bonus je také skvělou příležitostí, jak potěšit přátele či známé. Darujte kartu s kreditem a umožněte jim získat výhodně značkové oblečení. Nechte je také prožít jedinečný zážitek z návštěvy prodejny BANDI, kde se o ně v pohodlí a nad šálkem lahodné kávy nebo něčeho ostřejšího postarají odborní poradci.

Přijďte uplatnit Májový bonus 2.000 Kč na další nákup

  • Do konce července navštivte kteroukoli z kamenných prodejen Pánské obleky BANDI a vyberte si nezlevněné zboží v hodnotě nejméně 10.000 Kč. Při placení předložte svou kartu s bonusem a částka 2.000 Kč bude automaticky odečtena z vaší celkové sumy.
  • Přečtěte si podmínky akce.

Podmínky akce

Akce se nesčítá s žádnou jinou akcí, kromě AKCE úpravy obleků na míru zdarma.

  • Májový bonus 2.000 Kč bylo možné získat pouze v průběhu měsíce května při nákupu v kamenné prodejně BANDI. Po zaplacení zákazník obdržel kartu s kreditem v dané výši.
  • Pro uplatnění Májového bonusu v hodnotě 2.000 Kč je nutné nakoupit jednorázově zboží ve výši nejméně 10.000 Kč. Při placení a po předložení karty vám bude z celkové částky odečteno 2.000 Kč.
  • Kartu s bonusem 2.000 Kč lze uplatnit pouze jako jednorázovou slevu. Platnost každé karty je vždy dva měsíce od data jejího vydání. Nabídka tak platí maximálně do 31. 7. 2024.
  • Karta je přenosná. Bonus 2.000 Kč tak může využít klient, který ji získal, jeho známý nebo příbuzný.
  • Akce Májový bonus se nevztahuje na akční zboží a zboží ve výprodeji.
  • Akci lze uplatnit na nákup zboží z celého nezlevněného sortimentu BANDI – oblečení, obuvi a všech doplňků.
  • Akce platí pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.

Tip pro vás

Podívejte se na širokou nabídku společenských košil, módních doplňků, kožené obuvi a volnočasové pánské módy, pak si vybrané kousky přijďte vyzkoušet a zakoupit do své nejbližší kamenné prodejny BANDI.

Upozornění: Májový bonus 2.000 Kč lze uplatnit jen v kamenných prodejnách BANDI, maximálně do 31. 7. 2024 a pouze v případě nákupu nad 10.000 Kč. 


Navštivte značkovou prodejnu BANDI

Přijďte uplatnit mimořádnou odměnu 2.000 Kč na další nákup do své nejbližší značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám ochotně pomohou vybrat ideální velikost obleku, košile, vesty, pánských kalhot či obuvi. Při šálku výtečné kávy BANDI vám poradí, jak kombinovat barvy a vzory oblečení do dokonalých outfitů.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Úpravy obleků na míru zdarma – AKCE

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 
Využijte AKCI na úpravu obleků zdarma a šetřete svůj čas i peníze.

Mohlo by vás zajímat