Aktuality

Navštivte nově přestěhovanou značkovou prodejnu Pánské obleky BANDI v Ostravě

Ostravská prodejna Pánské obleky BANDI je přestěhována. Z původních prostor na ulici Sokola Tůmy 1 byla přemístěna do nových a větších prostor v OC Futurum na ulici Varenská 50. Přečtěte si, na co se můžete v nově přemístěné prodejně těšit.

Nově přestěhovaná prodejna Pánské obleky BANDI Ostrava v OC Futurum

Co vám jistě zpříjemní nákup

  • Určitě vás potěší prostorné a neplacené parkoviště přímo před prodejnou, takže nebudete muset řešit, kde zaparkujete.
  • Přijeďte na nákup klidně s celou rodinou nebo přáteli. Všichni budete mít dostatek prostoru na to se pohodlně usadit, dát si lahodnou kávu a správně se obléknout na jakoukoli příležitost, která vás čeká. A to vše v příjemné a přátelské atmosféře.
  • Díky důmyslnému uspořádání prodejny budete mít maximální soukromí, klid a dostatek času na výběr ideálního oblečení do práce, na společenské události i pro volný čas.
  • Nemusíte se bát přijít nakupovat ani v parném letním vedru. Nová ostravská prodejna Pánské obleky BANDI je pro vás kompletně klimatizovaná tak, aby vám bylo vždy příjemně.
Prodejna se nachází v retail parku OC Futurum. Zde najdete také prodejny Decathlon, dm drogerie markt, hračky Dráčik nebo OKAY elektrospotřebiče. Nemusíte tedy zajíždět do podzemních garáží v obchodním centru. Stačí zaparkovat vozidlo přímo před prodejnou, kde je několik desítek volných parkovacích míst. Podívejte se na mapu, abyste si udělali lepší představu o poloze značkové prodejny Pánské obleky BANDI Ostrava.

Mohlo by vás zajímat