Obleky

Elegantní světle modrý oblek SLIM FIT Archio

Vyberte si velikost saka a kalhot podle vašich představ

Chystáte se na svatbu v netradičním a uvolněném „boho“ stylu? Chcete se odlišit od mužů v klasických společenských oblecích a stále vypadat elegantně? Vsaďte na světle modrý oblek BANDI Archio z limitované kolekce.  

Limitovaná kolekce BANDI vám umožní koupit si sako a kalhoty jednotlivě. To znamená, že záleží pouze na vás, jakou velikost saka zvolíte a zda si ve stejné velikosti vyberete také kalhoty. Pokud jste například mohutnější v ramenou a máte úzké boky, řešením pro vás bude sako o jednu či dvě velikosti větší, než je velikost kalhot. V takto zkombinovaném obleku se budete cítit pohodlně. Zaujmete v něm nejen na netradiční „boho“ svatbě, ale také na dalších společenských akcích či v práci.

Světle modrý oblek pro boho svatbu
V elegantním pánském obleku Archio se budete cítit pohodlně na netradiční „boho“ svatbě i v práci

Příjemný materiál pro letní dny

Sako a kalhoty pánského obleku BANDI Archio jsou ušité z kvalitní látky, kterou tvoří z 97 % bavlna a z 3 % elastan. Bavlna garantuje vysokou prodyšnost obleku. Díky elastickému vláknu se sako ani kalhoty příliš nekrčí a oblek si zachovává dokonalý tvar i při celodenním nošení. Vy se v něm budete cítit pohodlně i ve sluncem vyhřátých letních dnech.

Designové prvky, které podtrhnou váš styl

Módní návrháři od BANDI přizpůsobili tuto limitovanou kolekci trendu posledních sezón. A to stále rostoucím poptávkám po obleku na „boho“ svatby. Tyto svatby v netradičním a uvolněném stylu se často odehrávají pod širým nebem. V letních dnech tomu odpovídá i méně formální styl oblečení, kterému ale rozhodně nelze upřít eleganci. Oblek BANDI Archio vás na první pohled zaujme originální strukturou látky, která ho činí jedinečným. Rukávy pak návrháři dozdobili pěti překládanými knoflíčky v barvě obleku, které dotvářejí jeho slavnostnější ráz.

Nebojte se barevných kombinací

Světle modrý pánský komplet BANDI Archio můžete kombinovat více způsoby. Na jedné straně si můžete vybrat sako i kalhoty různých velikostí a dopřát si tak oblek doslova na míru. Na druhé straně můžete kombinovat jednotlivé části obleku s dalším oblečením, a to i odlišných barev. Světle modrá barva obleku, podtržená originální strukturou, vám umožní sáhnout po doplňcích ve světlejších i tmavších odstínech. K tomuto modelu se bude skvěle hodit bílá košile, ale i tmavě modrá vesta.

A kombinace mohou jít ještě dál. Světle modré sako můžete zkombinovat například s béžovými kalhotami a také opačná kombinace, tedy béžové sako a modré kalhoty, je možná. Záleží pouze na vaší představivosti a stylu, jak širokou škálu pánských outfitů vytvoříte.

Cena pánského saka BANDI Archio je 6.499 Kč, cena pánských kalhot je 2.899 Kč. Jedná se o oblek ze speciální limitované kolekce BANDI, která je perfektní volbou na svatbu i na běžné denní nošení.

Pánské sako SLIM FIT Archio
Původní cena: 6.499 Kč
Nová výprodejová cena: 3.999 Kč
Ušetříte: 2.500 Kč
Pánské kalhoty SLIM FIT Archio
Původní cena: 2.899 Kč
Nová výprodejová cena: 1.699 Kč
Ušetříte: 1.200 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Důležité informace pro vás

Chcete si model Archio vyzkoušet, abyste zjistili, které velikosti saka a kalhot vám dokonale padnou? Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI. Přijďte a odborní poradci vám rádi pomohu vybrat nejen správnou velikost, ale i další módní doplňky.

V každé značkové prodejně BANDI je vám k dispozici také profesionální krejčová, která vám upraví nový oblek na míru. Chcete mít tyto úpravy také zdarma? Podívejte se na AKCI úpravy vašeho obleku zdarma a přečtěte si, jak můžete ušetřit další peníze.

Rada pro vás

Chystáte letos svatbu a nevíte, kde při výběru svatebního outfitu začít? Podívejte se na nejčastější chyby při výběru oblečení pro ženicha a vyvarujte se těchto častých omylů.

Mohlo by vás zajímat