Obleky

Pánský oblek BANDI Dorrine, Azzur, Slim Fit

Pryč jsou časy, kdy se nosil černý nebo tmavě šedý oblek po celý rok. Moderní trendy obohacují pánskou oblekovou módu o nové barvy a lákavé možnosti.

Světle modrý oblek Dorrine, Azzur je toho důkazem. Patří mezi modely ve světlých barvách z kolekce BANDI New Season 2023, které návrháři značky BANDI připravili především pro horké letní dny.

Pánský oblek BANDI, model Dorrine

Dokonalý letní outfit

V pánském obleku BANDI Dorrine, Azzur budete elegantní v zaměstnání, na slavnostní společenské události i při romantické procházce letním večerem. Zejména spolu s bílou nebo světlou košilí je oblek ideální volbou pro každodenní nošení pod sluncem rozpálenou oblohou.

Slavnostní kombinaci obleku s vestou vyšperkujte stylovou kravatou nebo motýlkem a elegantním kapesníčkem. Doporučujeme jako dokonalý outfit na letní svatbu.

Pohodlí na prvním místě

Nejen světlou barvu, také lehký, prodyšný materiál zajisté oceníte při každém pohybu v teplých dnech rozmarného léta. Díky přidanému elastanu je pružný, nemačkavý a velmi snadno udržovatelný.

Zvolený střih Slim Fit s decentním vyštíhlením v pase se hodí pro muže se štíhlou a standardní postavou.

Pánský oblek BANDI, model Dorrine

Kombinace obleku šetří váš čas

Snadná kombinovatelnost světlého obleku Dorrine s dalšími prvky pánského oblečení šetří váš drahocenný čas. Z denního outfitu do zaměstnání vykouzlíte rychlou výměnou košile nebo kravaty jako mávnutím kouzelného proutku například oblečení na odpolední oslavu.

Vyberte si z bohaté nabídky společenských vest, košil, kravat a dalších doplňků značky BANDI. Oblek Dorrine skvěle ladí například s pánskou vestou Zaccario Grigio

Cena pánského obleku BANDI Dorinne je 10.499 Kč

Původní cena: 10.499 Kč
Nová výprodejová cena: 5.249 Kč
Ušetříte: 5.250 Kč
Akce platí pouze do 30. 9. 2023, nebo do vyprodání zásob!

Náš tip:

Každý muž má trochu jinou postavu. Návrháři značky BANDI proto připravili podobný pánský oblek BANDI Estatio, Azzur ze stejné látky, navržený ve volnějším střihu Tailored Fit.


Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy? odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do Vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat