Obleky

Pánský oblek BANDI Pontevico, Celest, Tailored Fit

Do nabídky světlých pánských obleků z kolekce New Season 2023 vhodných na léto patří také světle modrý pánský oblek BANDI Pontevico.

Zatímco tradiční, tmavé barvy přitahují sluneční paprsky, ve světle modrém, svěžím obleku se budete i v horkých letních dnech cítit a vypadat skvěle.

Unikátní složení materiálu

Použitá luxusní látka s přírodní texturou je velmi prodyšná a poskytne vám maximální pohodlí při každodenním nošení.

K osvěžujícímu pocitu přispívá také to, že má sako speciální podšívku s měďnatým vláknem. Díky tomu výtečně absorbuje vlhkost a příjemně chladí i v největších vedrech.

Stylový oblek pro všechny příležitosti

Ve značkovém obleku BANDI Pontevico ukážete svůj osobitý styl na pracovních schůzkách, firemních večírcích i rodinných oslavách. Perfektní dojem uděláte také při neformálním setkání s přáteli.

Jdete v létě na svatbu a přemýšlíte, co na sebe? Ať už jdete jako ženich, svědek nebo host, v obleku Pontevico s krémovými doplňky, hnědou obuví a kontrastní vestou budete vypadat skvěle.

Doporučujeme elegantní kombinaci s vestou Corsini ze stejné kolekce New Season 2023.

Nebojte se kombinovat

Světle modrou barvu obleku lze velmi jednoduše kombinovat s dalšími prvky oblečení. To vám dává velký prostor pro výběr košile, obuvi i dalších módních doplňků.

Nezapomeňte přitom, že všechny kožené prvky jako opasek, řemínek u hodinek i vaše obuv by měly být vždy sjednocené ve stejné barvě.

Pánský oblek BANDI, model Pontevico

A pokud si přeci jen nejste stoprocentně jistí vlastním výběrem, podívejte se na 5 pravidel, jak kombinovat barvy a vzory.

Pánský oblek BANDI Pontevico pořídíte za 13.449 Kč.

Původní cena: 13.449 Kč
Nová akční cena: 10.949 Kč
Ušetříte: 2.500 Kč
Akce platí pouze do 30. 9. 2023!

Nemusíte být znalcem módy, abyste vypadali dokonale. I celebrity mají své odborné poradce na oblečení. Proč byste svého poradce nemohli mít i Vy?

Přijďte do Vaší nebližší značkové prodejny BANDI a svěřte se do rukou odborného poradce. Dejte si v klidu BANDI kafe a proberte spolu, na jakou událost se chystáte či jaké máte přání.

V případě, že je na vybraném oblečení potřeba cokoliv upravit, je vám v každé značkové prodejně BANDI k dispozici odborná pánská krejčová. Na místě vám poupraví oblečení přesně na míru vaší postavy. 

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle. 

Mohlo by vás zajímat