Obleky

Pánský oblek TAILORED FIT BANDI Brisco – dokonalý oblek na svatbu

Elegantní oblek jako stvořený na svatbu

Hledáte oblek na svatbu nebo jinou společenskou událost? Požadujete výbornou kvalitu materiálu, stylovou barvu, pohodlný střih a zároveň nechcete za oblek utratit desítky tisíc? Toto vše splňuje značkový pánský oblek BANDI Brisco. V tomto elegantním pánském obleku zazáříte na svatbě, ať už budete ženich, svědek nebo svatební host.

Pánský oblek BANDI Brisco – skvělá volba na svatbu i do práce

Pohodlný střih pro celodenní nošení

Střih TAILORED FIT je ideální volbou pro muže štíhlé a standardní postavy, kteří mají rádi volnost pohybu. V takto střiženém modelu se budete cítit pohodlně po celý den. Díky zešikmenému střihu kapes budete v tomto obleku vypadat opticky štíhlejší.

Jedinečný pánský oblek BANDI Brisco nevyužijete pouze na svatební veselce. Matný povrch materiálu, ze kterého je vyroben, vám zajišťuje jeho univerzální využití. Vynosíte jej také na rodinných oslavách jubilea nebo v práci, a proto se nemusíte bát, že by vám po svatbě zůstal ve skříni. Středně modrá barva obleku vám dodá jiskru a podtrhne váš mladistvý vzhled na jakékoli denní společenské události.

V létě ochladí, v zimě zahřeje

Při bližším pohledu si můžete povšimnout jedinečné textury látky, která je tvořená z 50 % vlnou a 50 % moderními směsovými vlákny. Díky vlně vás pánský oblek BANDI Brisco v létě ochladí a v zimě zahřeje. Směsová vlákna pro změnu podporují jeho odolnost proti pokrčení a žmolkům. Důmyslná kombinace takto zvoleného materiálu činí tento módní kousek pohodlným a praktickým zároveň.

Cena stylového obleku Brisco je 11.769 Kč a jedná se o ideální módní kousek do vašeho šatníku.

Původní cena: 11.769 Kč
Nová výprodejová cena: 4.708 Kč
Ušetříte: 7.061 Kč
Akce platí pouze do 30. 4. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti.  

Pokud vám kalhoty nebo sako nepadnou přesně na míru, máte v prodejně k dispozici pánskou krejčovou, která vám upraví oblek přímo na vaši postavu.  Podívejte se na podmínky akce úpravy pánských obleků zdarma. Díky této akci můžete mít oblek přesně na vaši míru zcela ZADARMO.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chystáte se na svatbu nebo do společnosti a váháte, zda si vzít k obleku kravatu, nebo motýlek? Přečtěte si praktické rady, kam si vzít kravatu a kam motýlek, ať neuděláte zbytečnou chybu.

Mohlo by vás zajímat