Obleky

Stylový modrý pánský oblek TAILORED FIT Brisco

Jako stvořený pro businessmany

Jsou vaše nároky vysoké? Požadujete výbornou kvalitu materiálu, stylovou barvu, pohodlný střih a zároveň nechcete za oblek utratit desítky tisíc? Pak určitě čtěte dál a objevte všechny výhody obleku Brisco, který vám dopomůže k úspěšnému uzavření obchodu, a navíc dodá jiskru například na svatbě.

Modrý oblek Brisco je skvělou volbou do práce i na svatbu
Modrý oblek Brisco je skvělou volbou do práce i na svatbu

Jedinečná textura a barva

Matný povrch vám zajišťuje univerzální využití, poněvadž oblek je vhodný na oslavné události i do práce. Při bližším pohledu si můžete povšimnout jedinečné textury látky, která činí oblek stylovým. Středně modrá barva je vhodná zejména na denní události. Střih TAILORED FIT je ideální pro muže štíhlé postavy, kteří mají rádi volnost pohybu. Stejně skvěle se hodí i na muže standardního typu, kterým zvýrazní jejich mužné křivky. Díky zešikmenému střihu kapes budete navíc v obleku vypadat opticky štíhlejší.

Skvělý pocit po celý den

Kvalitní materiál si zamilujete na první dotek. Oblek je tvořen z 50 % vlnou, která vás v létě ochladí a v zimě zahřeje. Dalších 50 % polyesteru dodává obleku odolnost proti pokrčení a žmolkům. Důmyslná kombinace materiálu tak činí oblek pohodlným a praktickým zároveň.

Cena stylového obleku Brisco je 11.769 Kč a jedná se o ideální módní kousek nejen do vašeho pracovního šatníku.

Původní cena: 11.769 Kč
Nová akční cena: 10.469 Kč
Ušetříte: 1.300 Kč

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že špatný výběr košile může v zaměstnání ohrozit váš úspěch? Přečtěte si, jakou košili vybrat, abyste udělali ten správný dojem. Buďte o krok blíže k uzavření výhodné smlouvy nebo k vyšším prémiím.

Mohlo by vás zajímat