Obleky

Tmavě modrý kombinovatelný oblek SLIM FIT Viconte

Podtrhněte váš elegantní vzhled v práci i na společenských událostech

Pánský kombinovatelný oblek Viconte se díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu hodí na všechny společenské události, jako je oslava jubilea, ples nebo svatba. Perfektně ho využijete i do zaměstnání. Oblek z prémiové kolekce je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT, který ocení zejména muži štíhlé postavy. Navíc skvěle zvýrazní vaše mužné rysy, takže budete vypadat skvěle.

V obleku Viconte zapůsobíte nejen v práci
V obleku Viconte zapůsobíte nejen v práci

Vyberte si zvlášť velikost saka a kalhot

Tmavě modrý pánský oblek je kombinovatelný. To znamená, že si můžete vybrat zvlášť velikost saka i kalhot tak, aby vám oblek padl jako na míru. Navíc ho díky nadčasové barvě využijete na společenské události i do práce, například do kanceláře nebo na pracovní porady. Kalhoty jsou vyštíhlené, můžete si však být jisti, že vám skvěle sednou, a zároveň vás nebudou stahovat.

Pánský oblek Viconte – ideální outfit do kanceláře
Pánský oblek Viconte – ideální outfit do kanceláře
Pánský oblek Viconte v kombinaci s károvanou vestou
Pánský oblek Viconte v kombinaci s károvanou vestou

Materiál obleku Viconte

Exkluzivní materiál obsahuje 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky tomu se v obleku budete cítit vždy pohodlně, a zároveň upraveně v každé situaci.

Cena saka pánského obleku SLIM FIT Viconte je 5.399 Kč, cena kalhot 2.599 Kč. Díky exkluzivnímu materiálu jej využijete na všechny společenské události.

Původní cena saka: 5.399 Kč
Nová akční cena: 4.399 Kč
Ušetříte: 1.000 Kč

Původní cena kalhoty: 2.599 Kč
Nová akční cena: 2.199 Kč
Ušetříte: 400 Kč

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku můžete nosit hnědou i černou obuv a snadno tak obměnit váš vzhled? Podívejte se na koženou, ručně šitou obuv BANDI, která se k obleku skvěle hodí.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.