Obleky

Tmavě modrý kombinovatelný oblek SLIM FIT Viconte

Podtrhněte váš elegantní vzhled v práci i na společenských událostech

Pánský kombinovatelný oblek Viconte se díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu hodí na všechny společenské události, jako je oslava jubilea, ples nebo svatba. Perfektně ho využijete i do zaměstnání. Oblek z prémiové kolekce je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT, který ocení zejména muži štíhlé postavy. Navíc skvěle zvýrazní vaše mužné rysy, takže budete vypadat skvěle.

V obleku Viconte zapůsobíte nejen v práci

Vyberte si zvlášť velikost saka a kalhot

Tmavě modrý pánský oblek je kombinovatelný. To znamená, že si můžete vybrat zvlášť velikost saka i kalhot tak, aby vám oblek padl jako na míru. Navíc ho díky nadčasové barvě využijete na společenské události i do práce, například do kanceláře nebo na pracovní porady. Kalhoty jsou vyštíhlené, můžete si však být jisti, že vám skvěle sednou, a zároveň vás nebudou stahovat.

Pánský oblek Viconte – ideální outfit do kanceláře
Pánský oblek Viconte v kombinaci s károvanou vestou

Materiál obleku Viconte

Exkluzivní materiál obsahuje 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky tomu se v obleku budete cítit vždy pohodlně, a zároveň upraveně v každé situaci.

Cena saka pánského obleku SLIM FIT Viconte je 5.939 Kč, cena kalhot 2.859 Kč. Díky exkluzivnímu materiálu jej využijete na všechny společenské události.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny Pánské obleky BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohou vybrat ten pravý oblek pro vás, abyste vypadali opravdu dokonale.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Věděli jste, že k modrému obleku můžete nosit hnědou i černou obuv a snadno tak obměnit váš vzhled? Podívejte se na koženou, ručně šitou obuv BANDI, která se k obleku skvěle hodí.

Mohlo by vás zajímat