Obleky

Černý kombinovatelný oblek TAILORED FIT Belaro

Oblek na každodenní nošení i pro ty nejnáročnější

Upřednostňujete kvalitu před kvantitou? Pak byste rozhodně měli věnovat pozornost černému trojdílnému kombinovatelnému obleku Belaro. Díky kvalitní látce a univerzálnosti si jej můžete vzít do práce, na svatbu nebo na ples. Jednoduchý design ozvláštňují žíhané knoflíčky a také stylový odznáček v klopě saka.

Černý oblek s bílou košilí a červeným motýlkem
Černý oblek Belaro je skvělou volbou do práce i na svatbu

Neomezené možnosti kombinování velikostí

Hlavní výhodou kombinovatelných obleků je možnost vybrat si zvlášť velikost saka a kalhot. Pokud tedy máte jakkoli atypickou postavu, nemusíte si s výběrem lámat hlavu. Jednoduše si zkombinujete sako, vestu a kalhoty ve vaší velikosti a oblek vám padne jako šitý na míru. Oblek ušitý ve střihu TAILORED představuje ideální pro muže štíhlé a standardní postavy, kteří mají rádi větší volnost v pohybu. Navíc díky zešikmeným kapsám vám oblek opticky ubere na kilech.

Součástí modelové řady Belaro je nejen sako s kalhotami, ale také stylová společenská vesta. Ta vám v létě poslouží jako ideální náhrada saka. Nejenže se budete cítit svěže, ale navíc uděláte na vaše okolí perfektní dojem.

V zimě zahřeje, v létě ochladí

Módní návrháři v BANDI vyvinuli látku tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky mužů. Důmyslně zkombinovali 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu. Vlna přispívá k vysoké prodyšnosti, a to i v letních měsících. Díky polyesteru je materiál odolný a nepodléhá žmolkování. Oblek tak bude vypadat stále jako nový. Speciální vlákna lyocell zajišťují, že je oblek na dotek hedvábně hladký. Můžete se tedy spolehnout, že se v obleku budete cítit komfortně i po celém dni stráveném v práci nebo tancováním na svatbě.

Pořiďte si perfektní prémiový oblek Belaro, ve kterém budete vypadat bezchybně. Cena pánského saka je 6.999 Kč, cena pánských kalhot je 3.979 Kč a vesty 3.859 Kč  a oblek využijete pro všechny pracovní i společenské události.


Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.


Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Čeká vás důležité obchodní jednání? Podívejte se, jak se správně obléct. Zdánlivým detailem si můžete dopomoct k úspěchu.

Mohlo by vás zajímat