Obleky

Černý pánský oblek COMFORT FIT Belaro

Decentní černý oblek bez vzoru si můžete obléct kamkoli

Ať už se chystáte na ples, svatbu, do práce nebo vás bohužel čeká pohřeb, je potřeba sáhnout po obleku. Právě černý kombinovatelný oblek Belaro je pro tyto společenské události perfektní volbou. Je ušitý z hladké látky bez vzoru, takže v něm budete vypadat stylově, ať vyrazíte kamkoli. Zdobí jej pouze jemně žíhané knoflíky.

Černý pánský oblek s bílou košilí
Černý kombinovatelný oblek Belaro je skvělou voľbou na svatbu i do práce

Kombinace je cestou pro každého

Oblek Belaro ocení především muži s atypickou postavou, kteří mají většinou problém najít vhodný model. Vzhledem k tomu, že jde o kombinovatelný oblek, můžete si zvolit kalhoty i sako v jiné velikosti. Oblek je ušitý ve střihu COMFORT FIT, který vyhovuje především mužům s širšími rameny, stehny nebo větším objemem v pase. Umožňuje větší volnost pohybu, a přesto vypadá skvěle.

Dokonalá volba pro léto i zimu

Návrháři BANDI si dali při výběru látky velmi záležet, což se odrazilo i na vysoké kvalitě obleku. Látka se skládá z 50 % vlny, 40 % polyesteru a 10 % lyocellu. Vlna obleku přidá na prodyšnosti, takže vám v něm bude příjemně i v létě. Speciální viskózová vlákna lyocell obleku dodávají hedvábný omak. Polyester zajišťuje, aby se oblek nekrčil a držel tvar po celý den. Díky důmyslné kombinaci materiálů se oblek hodí pro každodenní nošení do práce.

Pánské sako Belaro stojí 6.999 Kč, pánské kalhoty jsou k dostání za 3.979 Kč a jde o oblek z prémiové kolekce.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.


Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chcete se ustrojit na ples či do práce a nejste si jistí, jak správně volit doplňky? Přečtěte si 5 pravidel, jak kombinovat barvy a vzory.

Mohlo by vás zajímat