Obleky

Černý pánský oblek BANDI Corneli TAILORED FIT

Skvělý oblek do práce i do společnosti

Černý pánský oblek BANDI Corneli se perfektně hodí na všechny pracovní i společenské události, jako je ples, svatba nebo návštěva divadla. Tento moderní dvoudílný oblek je ušitý z hladké černé látky bez vzoru. Je proto vhodný k využití i na pohřeb. Zkrátka model pro všechny příležitosti. Ocení jej zejména praktičtí muži se smyslem pro styl.

Pánský oblek BANDI, model Corneli
Pánský oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli

Zeštíhlí vaši postavu

Oblek je ušitý ve střihu TAILORED FIT, který je mírně zúžený v oblasti pasu, ale zároveň poskytuje dostatek volnosti v pohybu. Oblek vás tedy opticky zeštíhlí, k čemuž pomohou i zešikmené kapsy. Zároveň tak vyniknou vaše mužné rysy.

Pro muže se štíhlou postavou doporučujeme střih SLIM FIT. A naopak. Pánové s objemnější postavou si vyberou střih COMFORT FIT, který vyhledávají především muži s širšími stehny a větším obvodem v pasu nebo ramenou. Tento oblek vás nebude nikde stahovat ani obepínat.

Přijďte do vaší nejbližší prodejny BANDI a na místě si vyberete ten srávný střih, ve kterém se budete cítit pohodlně, a který vám bude nejvíce slušet.

Nadčasový materiál příjemný na dotek

Pro oblek zvolili návrháři módní značky BANDI nadčasový směsový materiál. Díky tomuto složení materiálů je oblek velice příjemný na dotek. Důležitou předností obleku je také jeho nemačkavost, která vám zajistí, že si po prvním usednutí nepomačkáte sako nebo kalhoty v zadní části kolen. Speciální viskózové vlákno obleku přidává na prodyšnosti a vy se v něm budete cítit pohodlně i během horkých dnů.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Corneli je 8.799 Kč a vynosíte ho jak do práce, tak na společenské události.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová akční cena: 7.499 Kč
Ušetříte: 1.300 Kč
Akce platí pouze do 31. 10. 2023!
Pánský oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli
Pánský oblek BANDI, model Tailored Fit Corneli

Doporučené barvy košil a doplňků

S pánským oblekem BANDI Corneli lze vytvořit dva základní typy outfitů, které můžeme vřele doporučit na ples.

Outfit moderní

Uvolněným a přesto moderním dojmem muže budete působit vždy, pokud si k tomuto obleku vyberete černou košili a černou nebo tmavě modrou kravatu.

Outfit stylový

Bílá košile s krátkým límečkem a černá nebo antracitová SLIM kravata. To je kombinace pro stylové oblečení s nádechem ležérnosti. Doporučujeme zejména mladým mužům.

Vyberte si tu správnou košili v e-shopu Bandi Vamos

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte..

Pánský vlněný kabát BANDI Mazarelli, antracit
Pánský vlněný kabát BANDI Mazarelli, antracit

Tip pro vás

Věděli jste, že podle společenské etikety není vhodné v zimním období nosit k pánskému obleku sportovní nebo volnočasovou bundu? Proč? Pokud pomineme nevhodné barevné kombinace sportovních bund, jedná se především o problém nezakryté délky saka obleku. Kabát musí být vždy delší než sako.

Správnou volbou kabátu se vyvarujete hned dvěma prohřeškům. Ten první je samotný nesprávný outfit do společnosti a druhý, nebýt po boku partnerky nikým jiným, než jejím partnerem. Jen si zkuste představit ženu v šatech a v kabátu a vedle ní muže v červené bundě, s čouhajícím sakem.

Podívejte se na nové modely vlněných kabátů BANDI, které skutečně zahřejí.

Mohlo by vás zajímat