Obleky

Černý pánský oblek TAILORED FIT Corneli

Skvělý oblek do práce i do společnosti

Černý oblek Corneli se perfektně hodí na všechny pracovní i společenské události, jako je ples, svatba nebo návštěva divadla. Tento dvoudílný oblek je ušitý z hladké černé látky bez vzoru, takže si jej můžete obléct i na pohřeb bez obav z případného pohoršení pozůstalých.

Černý pánský oblek BANDI Corneli s pruhovanou kravatou
Černý oblek Corneli se perfektně hodí pro všechny pracovní i společenské události

Zeštíhlí vaši postavu

Oblek je ušitý ve střihu TAILORED FIT, který je mírně zúžený v oblasti pasu, ale zároveň poskytuje dostatek volnosti v pohybu. Oblek vás tedy opticky zeštíhlí, k čemuž pomohou i zešikmené kapsy. Zároveň tak vyniknou vaše mužné rysy.

Nadčasový materiál příjemný na dotek

Pro oblek zvolili návrháři módní značky BANDI nadčasový směsový materiál. Díky tomuto složení materiálů je oblek velice příjemný na dotek. Důležitou předností obleku je také jeho nemačkavost, která vám zajistí, že si po prvním usednutí nepomačkáte sako nebo kalhoty v zadní části kolen. Speciální viskózové vlákno obleku přidává na prodyšnosti a vy se v něm budete cítit pohodlně i během horkých dnů.

Cena pánského obleku TAILORED FIT Corneli je 8.799 Kč a vynosíte ho jak do práce, tak na společenské události.

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Oblek do práce už máte vybraný. Teď se jenom porozhlédnout po těch správných doplňcích. Podívejte se, jaké doplňky zvolit do práce.

Mohlo by vás zajímat