Pánské obleky slim TIBBI

Pánské obleky BANDI, střih SLIM FIT

Modely pánských obleků SLIM FIT se vyznačují velice moderním vyštíhleným střihem. Jsou vhodné pro muže se štíhlou nebo standardní postavou.

Pánské obleky BANDI, střih SLIM FIT jsou specifické ve zpracování šikmých kapes a ve zkrácení šířky klop saka.

Kalhoty obleků jsou bez sámků v pase. Jejich délka je mírně kratší než u klasických obleků a sahají lehce přes obuv. Markantní je vyštíhlení kalhot v oblasti od kolenou dolů. 

Modely pánských obleků SLIM FIT doporučujeme všem mužům, kteří jdou ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy.  


Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Tamion – v modrém lněném obleku s vestou uděláte výjimečný dojem v práci, na svatbě i ve volném čase

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Exkluzivní tmavě modrý oblek s vestou jistě potěší každého muže, který chce být oblečen ve stylu nejnovějších módních trendů. Luxusní látka a moderní střih dělají z obleku jedinečný kousek do vašeho šatníku. Lněný oblek se dokonale hodí na svatbu, oslavu jubilea a jiné denní společenské události. Perfektní dojem v něm uděláte také v práci. Navíc jej skvěle využijete i ve volném čase, kdy můžete sako, kalhoty i vestu nosit zvlášť v kombinaci s dalším volnočasovým oblečením.

Oblek je ušitý ve vyštíhleném střihu SLIM FIT. Doporučujeme ho především mužům se štíhlou a standardní postavou. Tento moderní střih pomůže vaši postavu opticky vytvarovat a dokonale podtrhne váš mužný vzhled.Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM GREGORIO Blu – světle modrý oblek pro stylového muže na svatbu i pro volný čas

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ V pánském obleku GREGORIO Blu budete působit stylově, ať už si ho obléknete kamkoli. Perfektně se hodí pro ženicha i svatebního hosta. Světle modrý oblek vynosíte také do práce. Navíc ho skvěle sladíte i s volnočasovým oblečením. Díky prvotřídní bavlněné látce je ideální volbou do horkých letních dnů.

Oblek je ušitý ve vyštíhleném střihu SLIM. Dokonale padne mužům se štíhlou a standardní postavou. Moderní střih navíc pomůže opticky tvarovat vaši postavu.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey – vlněný károvaný oblek podtrhne váš profesionální vzhled

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Chcete v práci působit jako profesionál, který se obléká vkusně a stylově? Pak je pro vás vlněný károvaný oblek Ortisey v tmavě modré barvě dokonalou volbou. Klasický design vám dodá na eleganci, zatímco originální vzor podtrhne váš jedinečný vzhled. Perfektní dojem tak uděláte na obchodní schůzce, pracovní poradě i v kanceláři. Sako i kalhoty můžete navíc kombinovat s volnočasovým oblečením a využít oblek také mimo pracovní prostředí. Pokud chcete vypadat opravdu výjimečně, doporučujeme oblek doplnit o stylovou dvouřadou vestu Ortisey.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Nejlépe proto padne mužům štíhlé a standardní postavy. Pomůže vám postavu opticky vytvarovat, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně. Luxusní vlněná látka obleku vám zajistí naprosté pohodlí v každé situaci.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Albergo – jedinečný modrý oblek na svatbu i do práce

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ V modrém obleku Albergo uděláte výjimečný dojem v práci i na denních společenských událostech. Ideálně jej využijete například na svatbu, ať už jako ženich nebo svatební host. Oblek vychází z nejnovějších světových trendů v pánské módě. Příkladem jsou ozdobně prošité puky na kalhotách, které dodají vašemu vzhledu na jedinečnosti.

Moderní vyštíhlený střih SLIM dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vaši postavu pomůže opticky vytvarovat, takže budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Malegri – stylový modrý oblek do práce, na svatbu a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Modrý oblek Malegri je skvělou volbou pro muže, kteří se rádi oblékají podle aktuálních módních trendů. Perfektně se hodí do zaměstnání a na denní společenské události. Pánský oblek Malegri vám s jistotou doporučujeme také například na svatbu pro ženicha nebo pro svatebního hosta, při oslavách jubileí a k dalším příležitostem. V modrém obleku budete působit vždy moderním dojmem.

Pánský oblek Malegri je ušitý v módním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomůže opticky vytvarovat vaši postavu a zdůrazní její mužné rysy.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM II Bianchiro – jedinečný bílý oblek na společenskou událost i pro volný čas

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM II Bianchiro je jedinečný bílý oblek, který propojuje pánskou společenskou a volnočasovou módu. Tento nový model se perfektně hodí na společenské události pořádané v letních měsících, například na svatbu či oslavu. Skvěle ho využijete také k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Sako a kalhoty můžete libovolně kombinovat s dalším oblečením a doplňky. Díky tomu zjistíte, že se tento módní oblek stane nedílnou součástí vašeho šatníku.

Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Sulono – jedinečný oblek do práce i na svatbu

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Chcete v zaměstnání a na společenských událostech vyniknout a působit výjimečným dojmem? Pak je pro vás tento hnědý oblek ideální volbou. V hnědém obleku skvěle zaujmete jak v práci, tak na svatbě, rodinné oslavě i na jiných společenských událostech. Budete mít jistotu, že budete oblečen jedinečně a elegantně.

Oblek je ušitý v moderním střihu SLIM FIT, což znamená, že je vyštíhlený. Tento model obleku doporučujeme mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih vaši postavu dokonale vytvaruje a zdůrazní její mužné rysy. Návrháři od BANDI střih dokonale propracovali, aby vám poskytl dostatek pohodlí i při celodenním nošení.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Matiss – stylová elegance do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ Rádi byste váš šatník doplnili o exkluzivní vlněný oblek do zaměstnání? Nebo sháníte oblek na svatbu či ples? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout stylový pánský oblek Matiss. V obleku antracitové barvy budete skvěle oblečeni do práce i na obchodní jednání. Díky tmavé barvě a decentnímu vzoru si jej můžete vzít i na společenské události, jako je firemní večírek, ples nebo oslava jubilea.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný zejména pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá postavu opticky tvarovat, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Orsini – luxusní černý oblek na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini, který vychází z nejnovějších módních trendů, uděláte perfektní dojem na každé společenské události. Pololesklý černý oblek se skvěle hodí například na svatbu, do tanečních, na ples a pro řadu dalších příležitostí. Vždy v něm budete působit elegantně a zaručeně oslníte své okolí.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto dokonale padne mužům štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku navíc pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Fiodor – tmavě modrý oblek pro všechny společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V originálním pánském obleku Fiodor uděláte jedinečný dojem na jakékoli společenské události. Pololesklý tmavě modrý oblek se skvěle hodí například na svatbu, ples, oslavu jubilea a pro další příležitosti. Decentní vzor a originální střihové prvky dodají vašemu vzhledu na osobitosti. Oblek z luxusní vlněné látky doporučujeme mužům, kteří vyhledávají pohodlí.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomůže opticky vytvarovat vaši postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Scozia – jedinečný oblek do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
LETNÍ VÝPRODEJ V károvaném pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Scozia uděláte perfektní dojem. Doporučujeme jej nosit do zaměstnání i pro volný čas. Díky károvanému vzoru ho snadno zkombinujete s volnočasovými kalhotami i riflemi. K šedému obleku se perfektně hodí jak černá, tak hnědá obuv a doplňky, například opasek, hodinky nebo aktovka.

Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome – elegantní oblek do práce i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oblékněte se do pohodlného obleku, ve kterém budete vypadat skvěle. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Jerome doporučujeme do zaměstnání i na společenské události, například na svatby, plesy, oslavy jubileí a pro jiné příležitosti. V každé situaci vám nabídne dostatek volnosti a uděláte v něm perfektní dojem.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Belfor – kombinovatelný oblek pro jakoukoli společenskou událost

Pánský oblek BANDI, model...
Chystáte se na společenskou událost a nedaří se vám sehnat oblek, který by vám dokonale padl? Pak je pro vás ideální volbou kombinovatelný pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Belfor. Sako a kalhoty můžete zakoupit zvlášť a výběr vhodné velikosti tak přesně přizpůsobit vaší postavě. Černý matný oblek se skvěle hodí pro jakoukoli společenskou událost, do školy i do zaměstnání.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM FIT. Díky možnosti kombinovat různou velikost saka a kalhot skvěle padne i mužům s nekonfekční postavou. Máte-li například široká ramena a štíhlý pas, přizpůsobíte tomu výběr saka a kalhot. Oblek vám sedne jako ušitý na míru.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Marquez – dokonalý oblek na společenské události i do práce

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Potřebujete oblek na ples, který využijete i na jiné události? Pak je pro vás tou pravou volbou pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Marquez. Perfektně se hodí na společenské události, jako je ples, taneční, svatba a další. Stejně dobře si ho můžete vzít na pohovor i do práce. Zároveň jej doporučujeme mladým mužům k maturitě nebo ke zkouškám na vysoké škole. V tomto univerzálním obleku budete mít vždy jistotu, že jste oblečeni správně.

Oblek je ušitý v moderním SLIM střihu, což znamená, že je vyštíhlený. Proto je vhodný pro muže štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomůže opticky vytvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri – skvělá volba do zaměstnání i na společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Alegri oživí váš vzhled. Svým střihem a barvou sleduje nejnovější módní trendy. Perfektně ho využijete do zaměstnání i na společenské události pořádané přes den. Jako je například svatba, oslava narozenin či setkání s přáteli.

Oblek je ušitý v moderním střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlený. Díky tomu dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Castano – Elegantní oblek na společenskou událost i do zaměstnání

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Všestranný a pohodlný oblek do zaměstnání i pro společenské události. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Castano skvěle využijete do práce i na veškeré společenské události, jako je svatba, ples, taneční, návštěva divadla, či oslava jubilea a další příležitosti. S tímto oblekem budete mít vždy jistotu, že jste oblečen správně.

Oblek byl ušitý v moderním vyštíhleném SLIM střihu. Doporučujeme jej mužům štíhlé a standartní postavy. Tento střih obleku dokonale vyrýsuje vaši postavu, takže v něm budete vypadat perfektně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro – ideální oblek na svatbu, ples a jiné společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oblékněte si nový pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Ramiro, ve kterém budete vypadat elegantně a upraveně. Temný odstín šedomodré oblekové látky vám dodá moderní vzhled. Vysoký lesk obleku navíc ještě více podpoří váš pocit výjimečnosti.

Chystáte-li se na svatbu, ples nebo do tanečních, je tento vyštíhlený model pánského obleku skvělou volbou. V exkluzivním obleku od BANDI zaručeně vyniknete mezi ostatními muži na každé společenské události.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM II Cremiro – pohodlný oblek na společenské události i pro volný čas

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Exkluzivní pánský oblek BANDI, model SLIM II Cremiro propojuje pánskou společenskou a volnočasovou módu. Tato novinka je dokonalou volbou na společenské události pořádané v letních měsících. Skvěle se hodí na svatbu i na procházku městem, do kina či kavárny. Sako a kalhoty můžete libovolně kombinovat s dalším oblečením a doplňky. Snadno tak obměníte svůj celkový vzhled a nebudete působit jednotvárně ani při každodenním nošení.

Oblek je ušitý v moderním střihu SLIM, což znamená, že je vyštíhlený. Díky tomu dokonale padne mužům štíhlé a standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku pomáhá tvarovat vaši postavu. Budete v něm vypadat mužně a elegantně.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II. Stabio – Výjimečný oblek vhodný jak do práce, tak pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Novinka z dílny návrhářů od BANDI. Moderní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Stabio, je dokonalým oblekem pro muže, kteří si potrpí na kvalitu. 

Elegantní pánský oblek Stabio doporučujeme nosit do práce i na veškeré společenské události. Například na svatbu, na ples, do tanečních, do divadla, na oslavy jubileí a podobně. S pánským oblekem BANDI model SLIM FIT II. Stabio budete mít jistotu, že jste oblečený nejen elegantně, ale i správně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso – moderní oblek, který by měl být v šatníku každého muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Corso můžete jít na svatbu, do tanečních, k maturitě, ke zkouškám na vysoké škole, do zaměstnání, na ples i do divadla. Vždy budete přitom oblečení správně, přesně podle pravidel společenské etikety.

Černý matný pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Corso je ideálním základem pánského společenského šatníku. Vyštíhlený střih, který v současné době vládne módním trendům, nejlépe padne mužům štíhlé a střední postavy. Pokud tento oblek doplníte bílou pánskou košilí BANDI s dlouhým rukávem, získáte outfit, ve kterém budete vypadat skvěle při každé příležitosti.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT II Viconte, je díky svému exkluzivnímu materiálu a střihu vhodný pro všechny společenské události. Doporučujeme nosit při příležitostech oslav jubileí, na plesy, do tanečních nebo na svatbu.

Oblek Viconte z Premium Collection ocení muži se štíhlou postavou. Budete v něm vypadat naprosto dokonale.  


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario - proužek pro náročné muže

Pánský oblek BANDI, slim ...
LETNÍ VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mantario vám perfektně padne a vy budete vypadat dokonale. Jedinečný jemný proužek v tmavě modré látce tvoří dokonalou image sebevědomého muže.


Oblek je vyroben z tmavé a matné látky. Proto je vhodný pro jakoukoliv událost a v jakémkoliv ročním období. Doporučujeme manažerům do zaměstnání i k obchodnímu jednání. Image sebevědomého muže posílí vaši pozici u obchodního partnera při jednáních. 

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Venatro - dokonalost pro slavnostní události

Pánský oblek slim TIBBI V...
VÝPRODEJ Elegantní pánský oblek Venatro z lesklé černé látky je dokonalou volbou na společenské události. Doporučujeme jej na svatbu pro ženicha nebo svatebního hosta. Vynosíte ho také na ples, oslavu jubilea, do divadla i k jiným příležitostem. Budete vypadat skvěle a uděláte perfektní dojem.

Oblek je ušitý v moderním vyštíhleném střihu SLIM. Proto dokonale padne mužům štíhlé nebo standardní postavy. Vyštíhlený střih obleku navíc pomáhá tvarovat postavu, takže v něm budete vypadat mužně.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Lago - udělá z vás opravdového muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Udělejte ten nejlepší dojem na své okolí v pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Lago. Černá látka obleku zdůrazní vaši osobnost a přidá vám mužný vzhled. 

Tento nový oblek je vyroben v matném provedení, což vám zajišťuje jeho univerzální využití. Je vhodný pro manažery do zaměstnání i pro studenty ke zkouškám. Každému muži dodá velmi elegantní vzhled například na plese, na svatbě a jiných společenských událostech. Chcete zaujmout slečny v tanečních? V moderním vyštíhleném obleku budete působit jako opravdový gentleman a zvýšíte si šance na úspěch.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Alvaro - odliší vás od ostatních

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Oživte váš šatník o moderní světle šedý pánský oblek z nové kolekce SLIM FIT Alvaro. Tento vyštíhlený model obleku od BANDI vám zajistí stylový vzhled úspěšného muže.

Díky matnému provedení je oblek ideální volbou pro manažery do zaměstnání a na důležitá pracovní jednání. Oblékněte si světle šedý oblek také například na svatbu, promoce a podobné události konané během dne. Odlišíte se od ostatních mužů, kteří přijdou v černém obleku. 


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Gaston - volba saka a kalhot zvlášť

Pánský oblek BANDI, model...
Máte problém s výběrem pánského obleku na vaši postavu, protože nemáte konfekční velikost? Nebo si chcete pořídit pouze sako nebo pouze společenské kalhoty? Nyní si můžete vybrat velikost kalhot i velikost saka zvlášť u nového obleku z oblíbené modelové řady SLIM FIT Gaston

Tento model je vyroben z matné látky v černé barvě. Je tedy univerzální pro všechny události i pro denní nošení ve volném čase. Moderní vyštíhlený střih a decentní prvky v šedé barvě dodávají obleku svěží stylový vzhled ležérní elegance.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Legado - ideální pro společenské události

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chystáte se do společnosti a potřebujete oblek, ve kterém zazáříte? Elegantní černý pánský oblek model BANDI, model SLIM FIT Legado s vysokým leskem vám dodá nádech luxusu a zvýší úroveň vašeho společenského oblečení. Exkluzivní materiál vám zajistí komfort i při celodenním nošení. Díky modernímu vyštíhlenému střihu a designovým prvkům budete v obleku vypadat naprosto skvěle.

Luxusní oblek BANDI, model SLIM FIT Legado je ideální nejen na ples, ale také pro jakoukoliv slavnostní událost, například na svatbu, do tanečních nebo k promoci. Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, v tomto modelu se vám to jistě podaří.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT III. Rubens - nechá vás vyniknout

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Chcete udělat nejlepší dojem vždy, když vstoupíte do místnosti? V novém exkluzivním pánském obleku BANDI, model SLIM FIT III. Rubens se vám to jistě podaří. Černá lesklá obleková látka s decentní texturou vám dodá velmi elegantní vzhled s nádechem luxusu.

Tento vyštíhlený model pánského obleku od BANDI doporučujeme mužům, kteří chtějí vyniknout v každé společnosti. Například jako ženich na svatbě, kde musí vypadat naprosto jedinečně. Nebo pokud chcete překonat konkurenci ostatních mužů na plese či v tanečních a zvýšit si úspěch u žen.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodrigo - pro výjimečného muže

Pánský oblek BANDI slim T...
VÝPRODEJ Chcete oslnit na každé společenské události? V novém pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Rodrigo v černé barvě se vám to podaří. Díky exkluzivnímu modernímu designu, který kombinuje lesklý materiál obleku s matnými detaily, získáte na eleganci a zaujmete nejednu ženu ve svém okolí.

Oblek doporučujeme mužům na svatbu ať už jste ženich nebo svatební host, do tanečních, na plesy nebo k oslavám jubilea. V tomto modelu pánského obleku od BANDI z nejvyšší prémiové kolekce budete vypadat naprosto jedinečně na jakékoliv společenské události.

Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Vitto - pro muže, kteří mají styl

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Vitto je velice zajímavý díky černé látce s decentním károvaným vzorem v modré barvě. Dekorativní prvky z lesklé látky dodávají tomuto novému modelu pánského obleku originální vzhled.

Pánský oblek s vestou je navržený v lehce ležérním stylu a je velice oblíbený u mužů všech věkových kategorií. Doporučujeme jej manažerům, studentům, ženichům a svatebním hostům. V pánském obleku BANDI, model SLIM FIT Vitto zaručeně uděláte dojem na jakékoliv společenské události.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodolfo - pro muže, který jde s trendy

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Vyštíhlený pánský oblek je navržený v tmavě šedé barvě s decentním kostkovaným vzorem. Je ideální volbou pro muže, kteří chtějí být elegantní, ale zároveň se chtějí odlišit. Díky svému matnému provedení je tento model skvělou volbou pro oživení vzhledu do zaměstnání i na společenské události.

Originální detaily dodávají obleku nádech ležérnosti, díky kterému můžete využít sako samostatně, například k vašim oblíbeným riflím. Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Rodolfo vám dodá exkluzivní italský styl a podtrhne vaši osobnost.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mateo - moderní styl a pohodlí

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Moderní pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Mateo je oblíbeným kouskem v prodejnách Pánské obleky BANDI. Oblek se řadí do exkluzivní řady Premium Collection. Tato řada se vyznačuje tou nejvyšší kvalitou.

Patříte mezi muže, kteří vyznávají nezaměnitelný styl a eleganci? Milujete sílu detailů a sledujete trendy současné módy? Oblek SLIM FIT Mateo předčí očekávání i těch nejnáročnějších. Buďte originální! Nechte vyniknout váš osobitý styl v obleku SLIM FIT Mateo.


Více info

Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Leonardo - pro sebevědomé muže

Pánský oblek BANDI, model...
VÝPRODEJ Pánský oblek BANDI, model SLIM FIT Leonardo je vytvořený podle nejnovějších trendů v pánské společenské módě. Černá látka obleku je oživená bílou nití. Díky matnému provedení má oblek široké využití. Doporučujeme jej především manažerům k dennímu nošení do práce a na jednání, studentům k maturitě nebo státnicím. Je vhodný také na ples, svatbu, do divadla a jiné společenské události.

Model SLIM FIT Leonardo se řadí do nejvyšší kategorie Premium Collection, která se vyznačuje kvalitním materiálem, moderním střihem a designovými prvky.


Více info

 
 

Pouze do 30. 9. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...