Obleky

Pánský tmavě modrý oblek TAILORED FIT Diavalo

Elegantní oblek za skvělou cenu

Hledáte stylový a zároveň cenově dostupný oblek? Pak je pro vás model Diavalo skvělým řešením. Nadčasová tmavě modrá barva zajišťuje, že si oblek můžete vzít na denní i večerní společenské události. Přidá vám na důležitosti na státních závěrečných zkouškách i na pracovních pohovorech. Skvělý dojem v něm uděláte i na svatbě nebo v divadle.

Tmavě modrý oblek Diavalo
Oblek Diavalo vám přidá na respektu u zkoušek i na pracovních pohovorech

Elegantní prvky obleku

Na první pohled si všimnete zapínání, které tvoří dva žíhané knoflíky. Tento jedinečný detail najdete i na čtyřech překládaných knoflíčcích na rukávech saka. Kapsy na saku jsou střiženy rovně dle anglického stylu. Střih TAILORED FIT je ideální pro štíhlé muže, kteří chtějí mít v obleku volnost pohybu, a také pro muže standardní postavy. Na obleku oceníte dvojitý rozparek na zadní straně saka, díky kterému se vám bude pohodlně usedat ke stolu.

Příjemný materiál

Kromě moderního střihu na obleku jistě oceníte i příjemnou látku. Ta je nakombinována z moderních materiálů a vyzdvihuje nejlepší vlastnosti vláken. Díky nim se oblek nemačká a je výborně prodyšný. Příměs elastanu navíc dodává obleku pružnost, takže se dokonale přizpůsobí vaší postavě, která není u mužů vždy dokonalá.

Pořiďte si stylový oblek Diavalo za skvělou cenu 8.689 Kč a získáte tak oblek, který vynosíte na společenské události, ke zkouškám i do práce.

Původní cena: 8.689 Kč
Nová výprodejová cena: 4.189 Kč
Ušetříte: 4.500 Kč
Akce platí pouze do 30. 4. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. Odborní poradci vám rádi pomohu vybrat správnou velikost i doplňky, které dotáhnou váš outfit k dokonalosti. Podívejte se, kde je vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Čeká vás maturita a chcete si dopomoct k jejímu úspěšnému složení? Pak byste rozhodně neměli podcenit váš outfit. Podívejte se na článek, ve kterém se dozvíte, jak se obléknout ke zkouškám, abyste uspěli a vyvarovali se zbytečných chyb.

Mohlo by vás zajímat