Obleky

Tmavě modrý oblek COMFORT FIT Cederio

Ideální volba do práce i na denní a večerní společenské události

Hledáte oblek, který vynosíte na pracovní i slavnostní akce? V tomto módním obleku tmavě modré barvy uděláte vždy perfektní dojem. A to, ať už se chystáte do kanceláře nebo na pracovní jednání. Stejně tak se dokonale hodí na svatbu, ples nebo návštěvu divadla. Rovný střih doporučujeme silnějším mužům, kteří si potrpí na dostatek volnosti při pohybu. Nemusíte se bát, že by vás oblek jakkoli stahoval. Budete se v něm cítit vždy pohodlně.

Modrý oblek Cederio vynosíte do práce i na společenské události

Designové prvky oživí váš vzhled

Prošité klopy, zešikmené kapsy nebo jedinečné žíhané knoflíčky vám přidají na stylu. Módní návrhářka Dagmar Zbořilová navíc při tvorbě tohoto obleku zvolila tmavě modrou barvu látky, abyste jej mohli vynosit přes den i večer. Je proto ideální volbou do práce, na denní i večerní společenské události, jako je ples nebo návštěva divadla.

Pánský oblek Cederio – pohled zepředu
Pánský oblek Cederio – pohled zezadu

Důmyslná kombinace materiálů pro vaše pohodlí

Oblek je ušitý z kvalitní látky, kterou tvoří 50 % vlny a 50 % polyesteru. Díky vysokému podílu vlny je oblek prodyšný a budete se v něm vždy cítit příjemně. Příměs polyesteru zabrání tomu, aby se vám oblek mačkal. I když v něm prosedíte den v kanceláři nebo večer v divadle, budete vypadat stále upraveně. K vašemu pohodlí navíc přispěje i speciální podšívka s příměsí měďnatého vlákna, které je prodyšné a na dotyk připomíná hedvábí.

Příklad outfitu do práce
Pánský oblek Cederio – detail látky a klopy

Cena jedinečného obleku Cederio je 11.879 Kč a jedná se o oblek z prémiové kolekce.

Původní cena: 11.879 Kč
Nová výprodejová cena: 5.879 Kč
Ušetříte: 6.000 Kč
Akce platí pouze do 31. 5. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI, kde vám profesionální tým odborných poradců ochotně pomůže s výběrem ideálního oblečení pro každou příležitost. Podívejte se, kde se nachází vaše nejbližší prodejna Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Víte, jakou obuv si vzít k obleku? Přečtěte si jednoduchá pravidla pro výběr obuvi k obleku, díky kterým už nikdy neuděláte chybu a budete oblečeni správně.

Mohlo by vás zajímat