Obleky

Tmavě modrý oblek TAILORED FIT Bocconi

Skvělá volba do práce i na společenské události

Pořiďte si do šatníku elegantní modrý oblek, který vynosíte do kanceláře, na pracovní porady i obchodní jednání a stejně perfektní dojem v něm uděláte také ve společnosti. Například na svatbě, v divadle nebo oslavě jubilea. Mírně vyštíhlený střih skvěle padne mužům standardní postavy, kteří si potrpí na pohodlí a větší volnost v pohybu.

V obleku Bocconi uděláte perfektní dojem na svatbě i v práci

Elegantní barva i detaily

Módní návrhářka Karina Kotalová zvolila módní látku modré barvy, která oživí váš vzhled a skvěle se hodí například do práce, na svatbu nebo na oslavu jubilea. Na osobitosti vám dodají také detaily na saku, jako je přídavná kapsička nebo zešikmené kapsy.

Dotáhněte váš vzhled k dokonalosti

Doplňte oblek také vestou Bocconi ušité ze stejné látky, která pozvedne váš outfit ještě o úroveň výše. Modrý oblek navíc snadno sladíte také se stylovou hnědou obuví, se kterou uděláte dojem profesionála v práci. Na společenské události můžete oblek doplnit i klasickou černou obuví. Perfektně tak vaše oblečení přizpůsobíte příležitosti, na kterou se chystáte.

Pánský oblek Bocconi – pohled zepředu
Pánský oblek Bocconi – pohled zezadu

Kvalitní materiál pro vaše pohodlí

Díky důmyslné kombinaci materiálů, kterou tvoří 55 % vlny a 45 % polyesteru, se budete v obleku cítit příjemně, ať už strávíte den sezením v kanceláři nebo tancováním na svatbě. Vysoký podíl vlny přispěje k vašemu pohodlí a příměs polyesteru zabrání mačkání látky. Oblek má i speciální podšívku s měďnatým vláknem, která je prodyšná a nebudete se tak zbytečně potit.

Pánský oblek Bocconi – ideální outfit na svatbu
Pánský oblek Bocconi – detail podšívky

Cena pánského obleku Bocconi je 9.899 Kč a jedná se oblek z prémiové kolekce.

Původní cena: 9.899 Kč
Nová výprodejová cena: 6.199 Kč
Ušetříte: 3.700 Kč
Akce platí pouze do 31. 7. 2024, nebo do vyprodání zásob!

Přijďte si elegantní oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců, díky kterým budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Hledali jste pánský oblek v e-shopu BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Chodíte v obleku do práce? Nezapomeňte také na správný výběr kravaty. Přečtěte si, jaká kravata je ideální volbou do kanceláře i na obchodní jednání.

Mohlo by vás zajímat