Obleky

Univerzální černý oblek SLIM FIT Corneli

Oblek stvořený pro mladé muže

Potřebuje váš šatník doplnit o oblek? Pak je jasnou volbou hladký černý oblek Corneli, který se skvěle hodí na všechny události pořádané přes den i na večer. Model je ideální volbou pro mladé muže, které čeká maturita, taneční či zkoušky na vysoké škole. Rozhodně vám přijde vhod i na akcích, jako je ples či svatba.

Černý pánský SLIM oblek BANDI
V černém obleku Corneli se budete cítit pohodlně v kanceláři i na obchodních jednání

Decentní vzhled obleku

Hladký materiál bez vzoru je univerzální volbou na jakoukoli událost. V kombinaci se stylovými žíhanými knoflíky vypadá oblek jedinečně. Povšimnout si můžete také působivé jízdenkové kapsy, která uchová vaše lístky na ples či na vernisáž v bezpečí.

Vyštíhlený střih z vás udělá pravého muže

Oblek je ušitý ve vyštíhleném střihu SLIM, který sedí zejména štíhlým a standardním postavám. Zeštíhlená oblast kolem břicha a zešikmené kapsy vám dodají na mužnosti, a navíc opticky zúží vaši postavu.

Odolný materiál si zamilujete

Látku obleku tvoří 80 % polyesteru a 20 % viskózy. Polyester se postará o dlouhodobou životnost, a také odolnost vůči pomačkání. Viskóza zase přispěje k příjemnému pocitu na pokožce a velkou absorpční schopností. Materiály s viskózovými vlákny zajišťují optimální výměnu tepla, čímž přispívají k příjemnému pocitu při nošení.

Cena pánského obleku SLIM FIT Corneli je 8.799 Kč a perfektně jej vynosíte do tanečních, na maturitu či na pracovní pohovor. Můžete si být jistí, že v něm uděláte na okolí perfektní dojem.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová akční cena: 7.499 Kč
Ušetříte: 1.300 Kč
Akce platí pouze do 14. 1. 2023!

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.


Hledali jste pánský oblek v e-shopu www.BandiVamos.cz a nenašli jste jej tam? Přečtěte si 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se v létě nosí světlé obleky a v zimě naopak tmavé? Podívejte se na článek o barvách obleků, ve kterém se dozvíte odpověď.

Mohlo by vás zajímat