Obleky

Černý pánský oblek BANDI Corneli SLIM

Oblek stvořený pro mladé muže

Potřebuje váš šatník doplnit o oblek? Pak je jasnou volbou hladký černý oblek Corneli, který se skvěle hodí na všechny události pořádané přes den i na večer. Model je ideální volbou pro mladé muže, které čeká maturita, taneční či zkoušky na vysoké škole. Rozhodně vám přijde vhod i na akcích, jako je ples či svatba.

Černý pánský oblek BANDI, model Corneli Slim
Černý pánský oblek BANDI, model Corneli Slim

Decentní vzhled obleku

Hladký materiál bez vzoru je univerzální volbou na jakoukoli událost. V kombinaci se stylovými žíhanými knoflíky vypadá oblek jedinečně. Povšimnout si můžete také působivé jízdenkové kapsy, která uchová vaše lístky na ples či na vernisáž v bezpečí.

Vyštíhlený střih z vás udělá pravého muže

Oblek je ušitý ve vyštíhleném střihu SLIM, který sedí zejména štíhlým a standardním postavám. Zeštíhlená oblast kolem břicha a zešikmené kapsy vám dodají na mužnosti, a navíc opticky zúží vaši postavu.

Odolný materiál si zamilujete

Látku obleku tvoří 80 % polyesteru a 20 % viskózy. Polyester se postará o dlouhodobou životnost, a také odolnost vůči pomačkání. Viskóza zase přispěje k příjemnému pocitu na pokožce a velkou absorpční schopností. Materiály s viskózovými vlákny zajišťují optimální výměnu tepla, čímž přispívají k příjemnému pocitu při nošení.

Cena pánského obleku SLIM FIT Corneli je 8.799 Kč a perfektně jej vynosíte do tanečních, na maturitu či na pracovní pohovor. Můžete si být jistí, že v něm uděláte na okolí perfektní dojem.

Původní cena: 8.799 Kč
Nová akční cena: 7.499 Kč
Ušetříte: 1.300 Kč
Akce platí pouze do 31. 12. 2023!
Černý pánský SLIM oblek BANDI, bez kravaty
Černý pánský oblek BANDI, model Corneli, Slim, bez kravaty

Přijďte si oblek vyzkoušet do kterékoli značkové prodejny BANDI. S výběrem vám ochotně pomůže profesionální tým odborných poradců. Díky nim budete správně oblečeni pro každou příležitost. Podívejte se, kde najdete nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.


Hledali jste pánský oblek v e-shopu Bandi Vamos a nenašli jste jej tam? Podívejte se na 4 důvody, proč si pánský oblek BANDI v e-shopu nepořídíte.

Tip pro vás

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč se v létě nosí světlé obleky a v zimě naopak tmavé? Podívejte se na článek o barvách obleků, ve kterém se dozvíte odpověď.

Mohlo by vás zajímat