Partneři

Moderátory pořadu BULY – hokej živě obléká módní značka Pánské obleky BANDI

Tak jako hokejisté se připravují na letošní sezónu hokejové extraligy i tým moderátorů a komentátorů ČT sport je v plné zbroji. Při živém vysílání pořadu BULY – hokej živě můžete vidět, jak vypadají oblíbení hokejový experti a komentátoři v pánských oblecích.

Návrháři od BANDI je spolu s kostymérkami České televize oblékli do nejnovějších obleků, košil, kravat a dalších doplňků. A to tak, aby splnili nastavený dress code, vypadali skvěle a cítili se dobře. Podívejte se, v jakých elegantních outfitech je na televizních obrazovkách v letošní sezóně uvidíte.

Buly – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Módní značka Pánské obleky BANDI je sponzorem a partnerem pořadu BULY – hokej živě. Obléká moderátory a hokejové experty jak ve studiu, tak na hokejových stadiónech. Moderátoři používají jednotný dress code, který obsahuje mimo jiné tři barvy české trikolory. Kostymérky z České televize spolu s designéry od BANDI vytvořili outfity, které můžete vidět na fotografiích.

Pánské obleky byly vybrány dva v klasické elegantní černé barvě a v moderní temně modré barvě. Košile byly vybrány v bílé a světle modré barvě. Díky tomu mohou kostymérky snadno vytvářet outfity na jednotlivá utkání a případně sladit komentátory do národní trikolory.

Mohlo by vás zajímat