Partneři

Moderátory pořadu BULY – hokej živě obléká módní značka Pánské obleky BANDI

Tak jako hokejisté se připravují na letošní sezónu hokejové extraligy i tým moderátorů a komentátorů ČT sport je v plné zbroji. Při živém vysílání pořadu BULY – hokej živě můžete vidět, jak vypadají oblíbení hokejový experti a komentátoři v pánských oblecích.

Návrháři od BANDI je spolu s kostymérkami České televize oblékli do nejnovějších obleků, košil, kravat a dalších doplňků. A to tak, aby splnili nastavený dress code, vypadali skvěle a cítili se dobře. Podívejte se, v jakých elegantních outfitech je na televizních obrazovkách v letošní sezóně uvidíte.

Buly – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI
Buly – partnerem je módní značka Pánské obleky BANDI

Módní značka Pánské obleky BANDI je sponzorem a partnerem pořadu BULY – hokej živě. Obléká moderátory a hokejové experty jak ve studiu, tak na hokejových stadiónech. Moderátoři používají jednotný dress code, který obsahuje mimo jiné tři barvy české trikolory. Kostymérky z České televize spolu s designéry od BANDI vytvořili outfity, které můžete vidět na fotografiích.

Pánské obleky byly vybrány dva v klasické elegantní černé barvě a v moderní temně modré barvě. Košile byly vybrány v bílé a světle modré barvě. Díky tomu mohou kostymérky snadno vytvářet outfity na jednotlivá utkání a případně sladit komentátory do národní trikolory.

Pokud si myslíte, že by se tato stránka mohla líbit někomu z vašich přátel, sdílejte ji na svém profilu:

Nenechte si ujít novinky

Zadejte svůj e-mail a díky pravidelným newsletterům vám neuniknou žádné novinky, akce ani výprodeje.
Budete vždy držet krok s aktuálními módními trendy. A navíc ušetříte.

    i
    Nenechte si ujít jedinečné tipy na slevy, akce a výprodeje, díky kterým ušetříte až několik tisíc. Neuniknou vám ani novinky a užitečné rady, které vám zajistí, že budete oblečeni správně a podle nejnovějších módních trendů. Dáme vám o nich vědět pravidelně (nejvíce 1x týdně) prostřednictvím newsletteru.