Aktuality

Svatební trapasy – aneb na co si dát pozor

Každá žena chce mít vedle sebe dokonalého muže. Ale i v případě maximální sladěnosti a dokonalých doplňků nemusí být úspěch zaručen. Stačí drobná chybička, kterou si budete po zbytek života připomínat na svatebních fotografiích. Co patří k nejčastějším trapasům nejen svatebních hostů a jak se jim vyhnout?

Trapasům na svatbě se chce každý vyhnout

Nejčastější módní svatební trapasy

Široký opasek s velkou sponou – k oblekovým kalhotám opasek bezesporu patří. Nikoli však široký s býčí hlavou v místě spony, který se nosí k džínám. Váš muž přeci není kovboj z Dallasu. Správnou volbou je kožený společenský opasek v barvě obuvi, který by neměl být širší než 3,5 cm. Vyberte muži značkový společenský opasek, který je k obleku jediný správný.

Perfektně padnoucí košile – podle společenské etikety je potřeba dbát na to, aby manžeta rukávu košile vyčnívala z rukávu saka. V opačném případě by mohl muž vypadat, že má sako po dědovi a je mu velké. Košile na svatbu by měla být ve světlých barvách. Doplňky a košile doporučujeme sladit do stejných barev, jako šaty partnerky, aby bylo na první pohled patrné, že jste pár. Podívejte se na elegantní společenské košile, které jsou na svatbu ideální volbou.

Každý detail je důležitý. Nepokazte si váš velký den

Povolená kravata – dohlédněte na to, aby si váš partner nepovoloval kravatu již po zahájení svatby. Jestliže se v kravatě necítí pohodlně, ať vyčká, až skončí oficiální části svatby. Poté si kravatu může sundat a složenou ji schovat do náprsní kapsy saka. Pokud má pocit, že ho kravata škrtí, není to kravatou. Pravděpodobně zvolil nevhodnou velikost límce u košile. Když bude mít košili vybranou správně, bude se cítit pohodlně i s kravatou. Zjistěte, jaké kravaty se skvěle hodí pro svatebního hosta.

Mokasíny – se na svatbu zásadně nehodí. Raději zvolte typ derby nebo oxford. Prohlédněte si, jak vypadá správná společenská obuv.

Chcete, aby se váš muž vyhnul těmto zbytečným přešlapům a byl na svatbu oblečený správně? Navštivte kteroukoli značkovou prodejnu BANDI, kde mu odborní poradci s výběrem rádi pomohou. V prodejnách BANDI muže oblečete od hlavy až k patě. A to jak na svatbu a jiné společenské události, tak do zaměstnání. Podívejte se, do které prodejny Pánské obleky BANDI to máte nejblíže.

Na svatebních fotografiích by mělo být vše dokonalé

Mohlo by vás zajímat