Výběr, údržba a nošení obleku

Jak se starat o pánský oblek, aby vám vydržel co nejdéle jako nový?

Pánské obleky BANDI - Jak...
Většina mužů si myslí, že životnost obleku závisí na kvalitě materiálu a ceně. A většina si to myslí špatně. Velký podíl na tom, jak dlouho vám oblek vydrží jako nový, máte vy sami. Pokud jej nosíte skoro denně, špatně jej skladujete a chováte se k němu jako ke sportovní mikině, pak nečekejte zázraky. Tak moc opotřebovávaný oblek může i za měsíc vypadat, jako byste jej vytáhli po deseti letech z krabice. A nezáleží na tom, zda jste za něj utratili tisíce nebo desetitisíce korun.

Jak se tedy o pánský oblek správně starat? Čtěte jednoduché rady a tipy, které nic nestojí.


Více info

10 praktických rad, jak nosit pánský oblek, abyste se ve společnosti neztrapnili

BANDI VAMOS - Udělej doje...
Víte, že nošení pánského obleku má svá pravidla? Pokud chcete vypadat v obleku skvěle a udělat dojem, přečtěte si tyto praktické rady, jak nosit oblek a čeho se vyvarovat. Budete - li se jimi řídit,  nemusíte mít ani drahý oblek, a přesto můžete vypadat lépe než ostatní muži.

1. K obleku noste pouze košile s dlouhým rukávem. Když budete mít košili s krátkým rukávem, nebude vám vidět manžeta rukávu jako u košile s dlouhým rukávem. Vznikne dojem, že je vám sako velké. Rukáv košile končí u kořene palce, a tedy mírně vyčnívá z rukávu saka.


Více info

Tabulka velikostí pánských obleků BANDI VAMOS

Důležité míry při výběru ...

V tomto článku si můžete prohlédnout tabulky velikostí. Tabulky Vám pomůžou zjistit přibližnou velikost a model pánského obleku od BANDI VAMOS, ze kterého můžete pro sebe vybírat. Na snímku uvádíme rozměry, které jsou důležité při výběru obleku.

Důležitá položka je samozřejmě i rozměr obvodu pasu. Ten ovšem neuvádíme,  protože jej  upravujeme na místě, podle velikosti postavy klienta. Stejně tak délky rukávů a nohavic.

Více info

Jak se obléknout k maturitním zkouškám, abyste uspěli, a aby vám oblečení neuškodilo

Jak se obléknout k maturitě - Pánské obleky BANDIKaždý mladý muž chce u maturity uspět a získat maturitní vysvědčení jednoduchým způsobem. Rozhodně nechce, aby ho profesoři při zkoušení dusili. Je mnoho věcí, které mohou maturantovi uškodit. Žvýkačka v ústech, ruce v kapsách nebo špatný výběr oblečení dokáže někdy profesory zvednout ze židle.

Čtěte dál a dozvíte se, proč je výběr správného oblečení k maturitě tak důležitý.


Více info

Jak vybrat oblek

Maurice Olbert Adas Scorp...

Sako musí sedět na těle a nesmí se tvořit vypouklé vlny, např. na hrudi. Sako nesmí být v ramenou vypasované a těsné na tělo. Rukávy musí být délky sahající přesně ke kořenu palce u ruky - platí při připažení k tělu).

Manžeta musí z rukávu vyčnívat natolik, aby byl vidět manžetový knoflík. V případě, že máte oblečenou košili s rukávem musí rukáv vyčnívat z rukávu saka minimálně 1 centimetr. Do saka se nosí pouze košile s dlouhým rukávem.

Více info

Druhy obleků

Společenský oblek

Společenský oblek, také nazýván formální může mít různé barvy, tradičně šedou a tmavě modrou pro nošení ve městě a hnědou nebo olivovou na venkov. V současnosti je populární i černá barva, dříve vyhrazená pouze pro smokingy a fraky. Tmavý oblek se hodí na večerní nošení a ve dne pro formálnější nebo slavnostnější příležitosti, např. do divadla, na koncerty, večeře, promoce nebo plesy. Světlý oblek pro běžné nošení do kanceláře nebo na obchodní schůzky.

Více info

 
 

Pouze do 31. 12. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...