Média, Prezentace

BANDI Show

BANDI Show 10

Prezentace pánské společenské módy může mít mnoho způsobů jak ukázat široké veřejnosti nové modely.  Počínaje přehlídkovými moly, konče prezentací na internetu. BANDI VAMOS mimo tyto standartní způsoby navíc předvádí své modely prostřednictvím BANDI SHOW týmu. 

BANDI SHOW je skupina tanečníků, která prezentuje pánskou společenskou módu stylem, který diváka zaujme. Členové týmu předvádějí scénický tanec, který je obohacen o prvky temperamentní hudby, jako je např. Samba.  

Prezentaci tanečního vystoupení můžete shlédnout na různých společenských akcích jako jsou plesy, firemní akce apod. 


 

Více fotografií můžete prohlédnout ve fotogalerii.

BANDI Show 4
BANDI Show 5
BANDI Show 6

 


 

Podívejte se v krátkém sestřihu jak vypadá BANDI Show při předvádění modelů. Od přípravy až po samotné vystoupení BANDI Show Teamu.

 
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...