Bandi radí

Čeká vás důležitá zkouška ve škole?

Ať už se připravujete na maturitu, zkoušky na vysoké škole nebo státnice, určitě je chcete úspěšně složit, a to co možná nejjednodušším způsobem. K tomu vám může pomoci nejen pečlivá příprava, ale také správný výběr oblečení. Přečtěte si, co si vzít na sebe, abyste si ovlivnili zkušební komisi ve váš prospěch.

Oblékněte se na zkoušku správně a získejte si profesory na vaši stranu

Oblečení na maturitu ani státnice nepodceňujte

V den zkoušky chcete před zkoušejícími vypadat jako někdo, kdo je připravený. K tomu vám pomůže tmavý matný oblek, například černý nebo tmavě modrý. Ten doplňte bílou košilí, koženou obuví a opaskem a kravatou. Doporučujeme zvolit kravatu decentní barvy, jako je modrá, která nebude profesory zbytečně dráždit. Pokud na ně uděláte dojem naučeného mladého muže, odpustí vám i to, když něco málo nebudete vědět, a naopak vám spíše pomohou.

A co další zkoušky na vysoké škole?

Nejen u státnic, ale i u menších zkoušek na konci semestru vám oblečení může pomoci. U ústních zkoušek vám proto doporučujeme vzít si alespoň volnočasové sako, košili a bavlněné kalhoty. V tomto outfitu budete působit stylově a zároveň upraveně. Prohlédněte si volnočasová saka, která po zkoušce využijete také na rande nebo posezení s přáteli.

Mějte jistotu, že se obléknete správně

Oblékněte se od hlavy až k patě v kterékoli značkové prodejně BANDI, kde vám s výběrem pomůže profesionální tým odborných poradců. Budete tak o krok blíže k získání maturity, důležité zkoušky nebo titulu. Podívejte se, kde najdete vaši nejbližší prodejnu Pánské obleky BANDI.

Máte už koupený oblek a chybí vám už jen košile, kožené boty či kravata? Nakupujte oblečení, obuv i doplňky také z pohodlí vašeho domova v e-shopu.

Tip pro vás

Elegantní oblečení se perfektně hodí pro jakýkoli den ve škole. Neschovávejte si stylový outfit jen na zkoušky a podívejte se, v čem uděláte skvělý dojem.

Mohlo by vás zajímat